Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kiskutyákat vár épp,...

A kutyám kiskutyákat vár épp, és a másik kutyám meg állandóan ugrál rá(ugye fiú). Most ez azért van mert tüzel vagy mert szülni fog?

Figyelt kérdés

És ilyenkor "összeragadhatnak"megint???Remélem nem!

Mert most nem tudom mire vélni hogy szülni fog-e vagy nem,de talán még nem szül mert kb 1 hónapja történt meg de lehet előtte is és pont nem láttam:(

Már jó nagy a hasa pedig,de lehet hogy csak tüzel nem értem

köszike a válaszokat:)


2009. ápr. 13. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák átlagosan fél évente tüzelnek, tehát kétszer egy évben, úgyhogy ez szerintem kizárt. A vemhességi idő pedig 2 hónap. Én a helyedben ennyi alapvető tudás nélkül, reménykednék, hogy nem fog elleni a kutyám...
2009. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos vemhesen a kutya hasa még nem nagy, csak az utolsó 2 hétben nő meg. Ha nagy a hasa akkor én inkább álvemhesség, méhgyulladás, vagy valamilyen daganat miatt aggódnék. (Márcsak azért is, mert a kan ugrál rá. Ilyenkor egy vemhes szika már régen rendbetette volna a kant.) Olva van egyáltalán, felkészítve a vemhességre?
2009. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát de már nagy végülis meg le is van ereszkedve vagy hogy mondjam és hát szerintem lassan szülni fog,de sebaj
2009. ápr. 13. 19:19
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Megint egy hülye unintelligens kutyaszaporító... Remek.
2009. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hé azért irtam ki a kérdést,mert nem tudom ezért nem kell itt izélni.Véletlenül történt meg a dolog és nem kell itt szidni!!
2009. ápr. 13. 19:29
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Persze, véletlenül és ez kis vigasztal? Majd a kiskutyákat akik felelőtlen gazdánál vagy menhelyen fognak kikötni? Ezért kell kant meg szukát együtt tartani mi???
2009. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Tudod ezért találták ki az ivartalanítást.

Különösképp, ha egy kant és egy szukát tartasz. Ha nincsnek elkülönítve. Még most sem, amikor állításod szerint a szuka nemsokára ellik. El kéne gondolkodnod ezen is, hol fog elleni a szuka?

2009. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
már egyszer szült és jó gazdikhoz kerültek a kölykök mert ismertük és elleni tudjuk hol fog az legyen a mi gondunk.de miért kell itt piszkálni?tisztában vagyok én is vele h. szuka meg kan nem jó együtt ha nem akarunk kölyköket.és hagyjatok az ilyen válaszokkal!!!!:(
2009. ápr. 13. 19:36
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha tisztában vagy vele akkor miért fog már másodjára elleni a kutyád?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2009. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
talán mert nem figyeltünk rájuk,mert ezer dolgunk volt,de én nagyon szeretem a kutyákat.igy is sok gondunk volt az utobbi időben:( és a külykök jó helyre fognak kerülni nyugi.
2009. ápr. 13. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!