Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök border collie nevelése?

Kölyök border collie nevelése?

Figyelt kérdés
szeretnék mindent tudni a border collie-ról, mert hamarosan kapok egy kölyköt, és szeretném tudni, hogy mire számítsak. hogy nyavajogni fog-e meg stb...:) és hogy miket kell vele csinálni? mármint hogy játszani mennyit kell vele, törődni stb...:)
2011. aug. 14. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire tudatlanul biztos, hogy egy ennyire temperamentumos, ösztönerős munkakutya a legjobb választás?
2011. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mennyit kell játszani vele?

hát hogy tehetsz fel ilyen kérdést....

Nagyon sok idő kell egy border colliehoz,én nekem is egyik kedvenc fajtám,de nem veszek,mert tudom,hogy most elfoglalt vagyok és nem jutna rá elég idő.

Ha nincs a kutyára napi több órád,akkor vegyél más fajtát,mert egy border collie igényli a vele való foglalkozást.

nagyon mozgékony,ki kell fárasztanod,olvastam képes egy nap akár 80 kilométert is futni.

2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajándék lónak ne nézd a fogát. :)

Pont olyan mint minden más kiskutya, de ha teheted járj el kutyaiskolába illetve agilitizni. Imád sétálni a városban, és nagyon nagyon játékos. Á, és még az, hogy nagyszőrű.

Nézd meg a Babe a kismalac c. filmet! :)

2011. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!