Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet és érdemes...

Hogyan lehet és érdemes fellépni azzal a gazdával szemben, aki kutyáját kiteszi az autóból és elhajt?

Figyelt kérdés
Április 11-én Hortobágy előtt egy férfi kitette az autójából /rendszáma megvan!/ a spánieljét. Szegény kutya lélekszakadva rohant utána, de hiába...
2009. ápr. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel. Ha te nem akarod, akkor vedd fel a kapcsolatot az állatvédőkkel.

A kutyával mit csináltál? Ha leadtad, akkor ott mindjárt megadhattad volna az autós adatait is!

2009. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a neve is.Iwiw-ről már törölte magát mivel rengeteg levet kapott.Még a címe kéne..ha közel laknék biztos elmennék hozzá és megmondanám a magamét.

A KVA-773 rendszámú Ford Focus Szabó István nevén van, 1956.09.07-én született, fenn van az -en is: SZABÓ ISTVÁN [BAJSZI] (53).

2009. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen! Róla van szó. Én is az iwiwen olvastam, de a hátamon futkározott a hideg. Én attól a helytől több száz kilométerre lakom, de tényleg fel kellene jelenteni. Talán a kocsi rendszáma alapján nyakon lehetne csípni. Megérdemelné az aljas!
2009. ápr. 13. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
ne nyomozz! Azonnal jelentsd fel!
2009. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel kell azonnal jelenteni! Lehetőleg annak, aki a szemtanú volt!
2009. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is olvastam,továbbítottam is.én jól megverném az tuti,de minimum kiosztanám.mit érezhetett szegény kutya?a gazdája akihez ragaszkodik,szereti,egyszer csak kirakja és otthagyja.....szegény meg csak fut..fut...de hiába...:-(((
2009. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A mi kutyánkat is pár napja tették ki az előző "gazdái" egy autóból, úgy találtuk. Igaz, nem láttuk, egy benzinkútnál hagyták, mikor beálltunk tankolni, és ott futkározott, ugrált, játszott velünk, akkor mondta a kutas, hogy alig egy órával korábban hagyták ott. Én is nagyon haragudtam rájuk, hogy lehettek ilyen szívtelenek, de mivel nem tudunk róluk semmit, nem velük foglalkoztunk, hanem a kutyussal: hazavittük, befogadtuk, és sajátunkként szeretjük, nevelgetjük. Ő pedig nagyon ragaszkodik már most (vasárnap óta), és szemlátomást teljesen elfogadott gazdiknak.

Ezzel nem állítom, hogy helyes dolog kitenni a kutyust, mert nagyon nem az, de pont azért merik megtenni, mert tudják (vagy remélik), hogy akad legalább egy ilyen ember vagy pár, akinek megesik rajta a szíve, és hazaviszi (jobb esetben...). A rosszabb esetbe bele sem merek gondolni...

Mondjuk elképzelni sem tudom, hogy élhette meg szegénykém, hogy elhagyták. Ha reggel eljövök otthonról, még a lépcsőházban is hallom, hogy sír utánam, pedig a párom otthon marad vele, nincs egyedül. De talán éppen azért esik mindig ennyire kétségbe, mert fél, hogy mi is elhagyjuk...

2009. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fognám a pasast és kitenném valami elhagyatott helyen, hogy felfalják az állatok, elüsse egy kocsi...meg egyéb szörnyű dolog, ami egy önzetlenül szerető, jólelkű kutyussal történhet, mert a "gazdája" egy s.ggfej, értéktelen, sz.rkupac!!!
2009. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!