Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg megérzik a...

A kutyák tényleg megérzik a halált?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem kérdés!

Igaz..

2009. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

mi az,h. ez nem kérdés? pf


am.úgy tudom,h. igen

2009. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
a nagyi is ezt mondta, ha nagyon vonyítanak, akkor valaki haldoklik a közelben...és hátborzongató, de történt egy baleset, jött is a mnető, de sziréna nélkül ment el, vonyítottak a kutyák és pár óra múlva megtudtuk, hjoyg ott, akkor a balesetzben meghalt az illető aki miatt mentőt hívtak, de el se vitte
2009. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen!

Valóban igaz!

A kutyák valóban rendelkeznek ilyen képességgel mint akármeik állat!

2009. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is van benne valami. És a saját halálukat is megérzik. Nagymamám kutyája 16 éves volt már, amikor a rokonok által kinyitott kapun kiment, és örökre eltűnt. Soha nem csinált ilyet azelőtt, akkor sem ha órákig nyitva volt. Kiszaglászott,de nem ment ki. Csak mikor már öreg volt és gyenge,akkor tűnt el. Mama azt mondta,elment meghalni.
2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
igen biztosan ,megérzik,és a sajátjukat is,mert nekme is valamki mondta hogy beteg volt a a kutyájuk,és egyszer csak eltünt,nmetudták hol van,másnap megtaláltk akert végében,oda ment le ,hogy meghaljon,és hoyg ne lássa senki.
2009. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
olvastam egyszer, hogy valakinek már volt egy nagyon idős kutyája, már alig bírt menni, egyszer az ember hallotta h úgy fut fel a kutya a lépcsőn mint ifjú korában, odament az ágyhoz, a gazdi megsimogatta, majd lement a földszintre a helyére, és reggelre meghalt. felment még elbúcsúzni a gazditól..
2009. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
100% os mértékben igaz,én tapasztaltam...Én nekem azt mondták erről hogy a kutyáknak van valami a szőrükben,igy megérzik...Meg ugyanúgy esőt is megérzik
2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
89%

Nekem két történetem is van.

Az egyik: a nagyszüleim mesélték, hogy valaki meghalt a faluban, és onnantól kezdve a kutyája állandóan vonyított, úgyhogy a temetés napján be is zárták, nehogy odamenjen a temetőbe. Aztán utána, amikor kiengedték a szomszédok, elszökött és a gazdája sírjára feküdt, meg kaparta is, pedig nem látta, hogy oda van temetve.

A másik történetem pedig sajnos családi dolog: a nagybátyám hazavitt egyszer egy kis puli-félét, és több éven át velük volt, sosem szökdösött. Aztán ahogy beteg lett a nagybátyám, egyre inkább nem evett a kutya, aztán hónapokig kórházban volt a rokonom, és úgy halt meg, hogy a kutyával nem is találkozott már. A halála után néhány nappal a kutya elszökött és soha többé nem lett meg.

Fantasztikusak a kutyák, nem?

2009. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Édesanyám már nagyon beteg volt,mikor a kutyánk 4 hónapos babaként hozzánk került.

Szerette a kiskutyát persze,de sok türelme a betegsége miatt már nem volt hozzá,igazából közömbösek voltak egymásnak.

Anyu halála előtt a kiskutya árnyékként kezdte követni,mindig vele volt,bújt hozzá,nyalta-falta.Anyu 3 nap múlva meghalt.Mi nem tudtuk,hogy ilyen közel a tragédia,de a kiskutya igen.

2009. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!