Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele ilyen esetben?

Baliii kérdése:

Mit csináljak vele ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van 1 szuka kutyám aki tüzel. De van mellette két kan is. Az egyik annyira védi a szuka kutyát, hogy rám támad. Szerintem nem kellene ilyen estben sem arra az emberre támadnia aki eteti. Én szerintem el kellene altatnom.
2011. aug. 15. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz a kölykökkel? Miért nem ivartalanítod szerencsétlen kutyákat?

És a fenének kell elaltatni, egyszerűen nem fogad el falkavezérnek.

2011. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A felelős kutyatartó ivartalanítja különböző nemű kutyáit. Utána olvas a kutya tartásának, nevelésének. És foglalkozik az állattal.

Ha ebből bármit is megtettél volna, most nem állna fent ez a helyzet.

2011. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De épp ez az. Én nem akarom ivartalanítani egyiket sem. De eddig normálisan meg volt mind a három. Ez a probléma csak most lépett fel először. Szót fogad mindegyik, de most valamiért nem akar egyik sem.
2011. aug. 15. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? Nem akarod ivartalanítani egyiket sem, viszont inkább elaltatnád??
2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutyák nincsenek megnevelve, nem te vagy a falkavezér, a kan védelmezi a szukáját. Ivartalanítás nagyon sokat segítene a dolgon, de ha te inkább az altatás választod, akkor lehet, jobb is a kutyának elaltatva, mint egy ilyen embernél.
2011. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csenge225 válasza:
Téged kéne elaltatni, nem a kutyát....
2015. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!