Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba szeretnék egy kutyát...

Panelba szeretnék egy kutyát a legjobb egy husky lenne de sajnos nagyra megnőnek. Milyen kutyák hasonlítanak a farkasokra még és kisebbek is a huskynál hogy jól meg legyenek panelba?

Figyelt kérdés
más kutya fajta is érdekelhet nem muszáj farkas kinézetnek lenni, a lényeg hogy ne legyen női táskába dugó eb és ne ez a kis reggeltől estig ugató szörnyeteg se. legyen család barát ne legyen túl nagy de ne legyen kisebb egy macskánál se legyen játékos ha játékról van szó de normál állapotában nyugodt természetű. (Kár hogy nincs mini német juhász vagy husky) válaszotokat előre is köszönöm!!!
2011. aug. 15. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Közép snauzer :) Vagy keverék. Esetleg Mudi. Lakásban jólérzi magát mind, ha foglalkozol vele, séta megvan, játék, tanítás, stb :) Sok boldosgágot!
2011. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van mini husky csak elfelejtettem a fajtája nevét. De olyat Mo-n nem tenyésztenek ha jól tudom:S
2011. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

spániel. nagyon kedves,nagyon ragaszkodó,könnyen tanítható-kutyaiskola mindenképp de ez bármelyik kutáynak kell- jól elvan egyedül is, nem ugatós,de védi a területet,gyerekeket szereti.


igaz nem farkas kinézetű,de..


nekem volt husky lakásban.szegény megőrül. nem az a abaj h megnő nagyra,ő egy szánhúzó kutya akinek folyton mennie kell

2011. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

mini skótjuhász van :) shetlandi juhász nézd:


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a barátnőm minden áron német normál spiccet akar vagy minit arról mi a véleményetek? nekem nem túlzottan jön be inkább beagle ami még tetszik de az meg vadász kutya az se bírná panelba mi?
2011. aug. 15. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Klee Kai. Az nagyon hasonlít a husky-ra csak kisebb.. Bár nem hiszem hogy nálunk kapható!
2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól kell nevelni és kifogja bírni. Amúgy Huskyból van már mini husky is, de nem ajánlom nektek. Nem jó első kutyának. Önfejű, stb... Meg annyit nyűszít... :D :D
2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Shiba inu.
2011. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
beagle! játékos, de nyugodt, nagyon nagyon okos, tanítható, barátságos, imádja a gyerekeket.
2011. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Panelban lehet egyáltalán kutyát tartani? :O Én is panelban lakok, nekünk még egy macskát sem engednek meg! :(

Egyébként én is imádom a huskyt,ha nagy leszek egy alaszkai malamutom lesz, annyira gyönyörű!:) A beagle tényleg nem rossz ötlet, bár én akkor már egy kis yorkshire terrirre szavazok!:)

2011. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!