Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is igazságtalan?...

Szerintetek is igazságtalan? Írjatok!

Figyelt kérdés

Egy kutya megharapta a társát,aki majdnem meghalt...de én nem akarnám elaltatni..de a gazdái elakarják..am. német juhász keverék és kissé öreg..de mikor a szemembe néz..akkor úgy megsajnálom..én nem tenném meg..

ti mit gondoltok??


2011. aug. 15. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Ha a kutya alapjáraton agresszív, akkor...

De ha még soha nem bántott senkit, akkor valószínűleg oka volt annak, hogy most támadott.

2011. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tudnunk kellene a körülményeket, hogy hogy harapta meg, illetve nincs-e valami baja, ami teheti ingerültté...


Nem tudnád befogadni?...


Ezért nem elaltatni kellene, hanem foglalkozni a problémával és megoldani.


ááá.. istenem szegény kutya...

2011. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a szembe szomszédban lakik a kutyus..a körülmények: hát..7 éves körül van..és még egyszer sem volt ilyen agresszív..talán azért mert jöttek kan kutyák és talán féltékeny a másik lánykutyára...nem tudom..de nagyon régóta ismerem és sohasem harapott meg embert,voltak már kölykei,gondos anya...nem tudom a pontos okát.. írjatok még:) remélem a kutyus tovább élhet:)
2011. aug. 15. 13:12
 4/8 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

mit írjunk?

nem, nem altatnám el.

2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!csak azért akartam hogy írjatok, megmutathassam a gazdáinak,hogy mennyien nem akarják hogy elaltassák!!azt hittem többen írnak...de köszi
2011. aug. 16. 08:02
 6/8 Bozsikrisz ***** válasza:
Semmit nem fog számítani, ha mi itt a fejünk tetejére is állunk.
2011. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jólvan,akkor ne ír...basszus..
2011. aug. 16. 09:08
 8/8 A kérdező kommentje:
ha bajod van...csáá
2011. aug. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!