Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akarok egy kis kutyát Szutyok...

Akarok egy kis kutyát Szutyok kutyus mellé de Anyu meg Apu nem engedik mert Szutyok is épp elég. Mit mondjak nekik hogy kapjak egyy labrador kutyát? 9/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

9 éves vagy?:D


minek neked mégegy kutya? szutyi kutyi is édes.

2011. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

vele is csak addig foglalkoznál míg a naggyal,utánna ha felnő megint kiskutya kéne és megint és megint....

nem való neked kutya,

2011. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Beszéld meg velük, hogy ha szutyok ne adj Isten elpusztul akarok egy nagykutyát (labradort) hogy megvédje a házat

Szutyok milyen kutya?

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: Azzal nagyon sokat kell menni futni, játszani

Oos kutya nem szabad elhanyagolni őt, mert külömben egy "Istencsapás" nem hinném, hogy kezdő gazdinak való főleg nem 9 évesnek , nézd meg a Beagle-t azt is próbáld meg lefárasztani!! Szüleid hány évesek. (csak kérdezem) :D

2011. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 panettone ***** válasza:
100%

:-) "akarok" ? Azt hiszem ez mindent elmond...vagyis halgass a szüleidre! Egy kis kutya , megvétele , oltási programja, tápja az esetlges egyéb kiadások igencsak megterhelik az embertm és ezzel a szüleid valószínűleg tisztában vannak.

Van kutyád, etesd, szeresd, oltasd, ivartalanítasd és ha a szüleid úgy látják hogy alkalmas vagy egy kutya teljeskörű ellátására ( értsd ez alatt hogy képes vagy finanszírozni a fentieket a zsebpénzedből, valamint Szutyok okos, szófogadó mert megtanítottál neki mindent ) akkor valószínűleg nem kell majd győzködni őket mert olyan büszkék lesznek rád hogy megkapod a kutyát. Addig tanulj, gyüljtögess és szeresd a kis Szutyok kutyust.

2011. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előző válaszoló is mondta, egy kiskutya nagyon sokba kerül, és gondolom tudják ezt a szüleid is! Inkább neveld Szutyok kutyát, mert nagyon jó társad lehet. Szerintem egy saját kutyához még kicsi vagy...én 14 évesen nőttem csak fel ehhez a feladathoz, és most kaphattam egy Goldent. Azelőtt nem, mert a szüleim nem ugrottak csak bele úgy a témába, nem bizonyosodtak volna meg arról, hogy tényleg jó gazdija lennék. Addig olvass sok kutyás könyvet, és Szutyok kutyáddal gyakorolj sokat!
2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
és akkor ne is beszéljünk a falkavezérségről :D
2011. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hallgass a szüleidre, elég egyelőre egy kutya.
2011. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne neked még egy kutya. Szegény Szutyokkal mi lenne? Hallgass a szüleidre, és csak akkor kérjél új kutyát, ha szegény Szutyok elpusztult. Neki is kell a törődés, és örülj hogy egyáltalán van kutyád.
2011. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te is kilenc éves vagy??? Én is!!! Hogy hívnak?? Ja én is szeretnék egy kis border colliet de ők sem engedik!!!!!!! és hol laksz??
2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!