Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lesz a kutyámnak ha...

Baja lesz a kutyámnak ha megeszi a csótány mérget? =/

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:23
 1/8 anonim válasza:
Az én kutyám még nem evett csótány egeret. Biztos hogy baja lesz. Nyomban vinni kell az állatorvoshoz. Ha nem jó válasz akkor nem hasznos. De ha megóstóltatod vele akkor biztos kiderül. De nehogy megpróbáld!
2011. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mivel méreg, ezért igen, lehet baja a kutyádnak. Nem csak a csótányokra hat. Csak mivel ők kisebbek, kevesebb is elég nekik a méregből, hogy meghaljanak. Ha a kutyád bármilyen mérget evett, azonnal vidd állatorvoshoz!
2011. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csótány méreg nem halálos a kutyákra...
2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami hat a hidegvérűekre, az nem okoz bajt a melegvérűeknek. De nem igazán jó étel az ilyesmi kutyának.Ha lehet, ne egye fel.
2011. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a csótány hidegvérű vagy meleg, én biztosan vigyáznék arra, hogy kutya-macska, egyéb kedvenc az ilyesminek közelébe se kerüljön.

(Pl. ha lefújod a legyeket és lapáttal kidobod, a csirke pedig megeszi, akkor már a csirke is elhullik, nemcsak a legyeket irtottad ki) Vigyázni kell minden méreggel!

2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak a harmadik válaszolónak van igaza mert már 5 napja ette meg a kutyám és még boldogabb mint azelőtt szal hehee
2011. aug. 18. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi,3. vagyok...

amikor anno anyuéknak volt kutyájuk,rendszeresen volt csótányírtás,megelőzés szempontjából és semmi baja nem volt tőle,meg mondták is,hogy nem ártalmas...a rágcsálóméreg viszont igen

2011. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a patkányméreg meg ezektöl azért lesz baja a kutyának mert valami vérszivásos cuccos van benne . nekünk már halt meg igy egy kutyánk h patkánymérget evett:/ belsővérzéssel elaltattuk szegénykémet :(
2011. aug. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!