Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még valahogy pacsira...

Lehet még valahogy pacsira tanítani?

Figyelt kérdés
A kutyám nem akar pacsit adni pedig jutalomfalatot is kap. Úgy olvastam, hogy többen is úgy csinálják hogy mondják hogy "pacsit" és a kezükbe rakják a kutya lábát és megdicsérik. Na én ezt sokszor eljátszottam a kutyámmal. Szerintem azt hiszi hogy mindig én fogom belerakni. Hogy csináljam?
2011. aug. 15. 22:12
 1/6 anonim válasza:

SZia.

Tedd a kezedbe a jutalomfalatot és tegyél rá egy poharat. a kutya lássa hogy egy jutalomfalatra letted a poharat, mutasd meg neki. tartsd a kutya elé, és ha szerencséd van, akkor a mancsával böki le és akkor mondd hogy "pacsi"! na nincs akkor az orrával fogja xD talán segítettem. Üdv.

2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 shelli ***** válasza:
Ne te emeld fel a lábát, csak bökdösd meg neki, hogy vegye észre valamit csinálnia kell vele. Nekem a 3 hónapos kutyusom 15 perc alatt megtanulta, sőt az 1 éves meg őtőle tanulta el hogy kell. Azóta is első szóra osztják mindenkinek :D
2011. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy tanítottam meg hogy látta ahogy beleteszem a markomba a jutalomfalatot és becsukom és mindig mondtam neki hogy tied(ezt még kajaadásnál tanitottamneki hogy várja meg amíg kiszedem neki meg szerintem amúgysem árt.:)) és amikor rárakta a mancsát a kezemre akkor gyorsan kinyitottam a markom és elvette...ezt utána természetesen minennap gyakoroltuk de nagyon jól megtanulta.:) ezzel csak egybajvan ha ez annak számít hogy nem az ujjaimra tette a mancsát hanem feljebb egy kicsit de utána hamár a jutifalit a másik kezedből adod neki akkor szerintem valamennyire átlehet szoktatni.:))

2011. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmutatod a kutyának a jutalomfalatot, utána bezárod a markodba és az összeszorított kezedet a kutya elé teszed. A kutya először próbálkozni fog a szájával, hogy kiszedje, de után el fogja kezdeni bökdösni a mancsával. Amint a mancsa a kezedhez ér, kinyílik a kezed és megkapja a jutalomfalatot. Nagyon sok kutyának megtanítottam már így ezt a trükköt, mind pár perc alatt megtanulta.
2011. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám magától ad pacsit pedig nem tanítottam!
2011. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi :D

Ha valaki tud még írhat

2011. aug. 16. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!