Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valamit tenni?

Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Van egy kis pulim és mikor sétáltatjuk kint a mezőn mindig a lenagyobb gazba megy bele és az összes bogáncot összesedi. Lehet valamit tenni hogy ne manjen a szőrébe? Mikor megnő akkor is belefog neki menni?
2011. aug. 16. 09:00
 1/6 Bozsikrisz ***** válasza:
Akkor főleg:( Max ha másfelé sétáltok...illetve most van bogáncs szezon. De valamit mindig össze fog szedni. (pl. toklász)
2011. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk mi le akarjuk nyíratni rövidre majd mindig nyárra!
2011. aug. 16. 09:19
 3/6 Bozsikrisz ***** válasza:
Na hát ezt nem akartam javasolni:) Nekem a puli úgy az igazi, ha gyönyörű rasztái vannak. De nyilván a rövid szőr praktikusabb, akkor nem hiszem, hogy annyira össze szedné a bogáncsokat.
2011. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is jobban tetszik rasztával de a vizet imája ezért lesz majd lenyírva mert egy hosszú szőr nem az igazi egy úszós kutyának.
2011. aug. 16. 09:33
 5/6 Bozsikrisz ***** válasza:

Igen, ha szeret úszni, akkor mindenképp jobb a rövid.

Múltkor lent voltunk a Balaton parton, este ott üldögéltünk, és egy pasi mellettünk becsalta a vízbe a komondorját. (hatalmas kutya, hatalmas rasztával)

A kutya épp hogy csak lelépett az utolsó lépcsőről, és elmerült teljesen... Odarohantunk a párommal, és nem fogod elhinni, több mint fél órába tellett, mire hárman kiszedtük a kutyát a vízből. Minden egyes lépcsőfok után percekig facsartuk ki belőle a vizet, a kutya meg sem bírt mozdulni.

Szerintem azóta is szárad, és soha többé nem fog víz közelbe menni.

Ezt csak úgy elmeséltem:)

2011. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az biztos. Szegény kutya!
2011. aug. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!