Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász munka jellegű?

Német juhász munka jellegű?

Figyelt kérdés
Német juhászból hol lehet munka jellegű,nem ez a elcsúfított lekerekített hátút,hanem rendes hátú,inkább munka jellegű kutyát kapni?
2011. aug. 16. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de az inkább a rendőrségnél lesekejtezéskor lehet fajtatisztát de amúgy nekem is van rendes tözskönyv nélküli de szép fara van nem az a csapott hanem a munka fajta!
2011. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja de lehet találni tözskönyv nélkülibe!
2011. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 walk w1th mee válasza:
0%
pff,dolgoztatni egy kutyát?ne legyen neked semmien állatod...
2011. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 walk w1th mee válasza:
0%

max

rendőrkutya,utsovok!

2011. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nem hallottál még munkakutyákról, munkaversenyekről, IPO, stb? Nem mosogatnia kell a kutyának, te, eszement!
2011. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem külföldön több sikerrel jársz, de végig kell nézni a kenneleket. [link]
2011. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként munkára nagyon jó a német juhász+malinois keverék!
2011. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát a fekete nj-nek nem csapott a segge és azt szokták vinni munkára
2011. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A munkavonalasok általában ordas, az ordas színváltozatai és a feketék.Igaz, némelyik munkás kutya már nagyon nem formázza a német juhászt. Nem a csapott hátra gondolok, hanem az egész kutya formájára.
2011. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hello!

mit te "elcsufitott lekerekitett hátu" németjuhászrol irtál,az küllem kutya,az kiállitásokra valo

ha munkavonalu kutyát keresel akkor nézd emg itt

én csak jokat tudok mondani rola

[link]


és szerintem(nem akarok megbántani senkit)de szerintem munkára németjuhász-belga juhász-dobermann a legjobb!!!!!!

ez a tapasztalatom

nekem volt dobim- németjuhászom is,most is az van,belga juhász az meg ugye nem is mondom,(örzö védöben szerintem jobak mint a német)de ez neveléstöl függ!!

2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!