Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne nekem...

Milyen kutya lenne nekem megfelelő?

Figyelt kérdés
A párom külföldre megy egy év múlva, hosszabb időre, így egyedül leszek, de kicsit félek. Mivel imádom a kutyákat, és van is egy kistestű kutyusom, arra gondoltam jó lenne, ha beszereznék egy nagyobb testűt, hogy biztonságban érezzem magam. Lakásban tartanám, és napközben dolgoznék, reggel, és délutántól lenne rá több időm. Szerintetek ez jó ötlet? És milyen kutya lenne jó ilyen feltételek között?
2011. aug. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az fontos hogy őrizze a házat? vagy elég ha csak nagy tesrű.
2011. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őrizze a házat, de megbízható is legyen. Ne legyen munkamániás, szóval ne kellejen vele napi 4-5 órát tréningezni, csak mondjuk kettőt, elegendő legyen neki a futás, labdázás. Szóval egyszerű lélek legyen, de mégis jelentsen számomra biztonságot. :)
2011. aug. 16. 10:34
 3/7 anonim válasza:
Hát,vegyél egy nagyobb testű kutyát..,Házőrzés céljából(pl:Németjuhász,Boxer,Staffordshire terrier)Mondjuk nekem egy bull terrierem van,de nagyon megvagyok vele elégedve..
2011. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobberman? Elég neki annyi mozgás, megbízható és házba is tarható és őrzi is a házat!
2011. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amtaff! :)

Nagyon ragaszkodó,család centrikus és a gazdáját megvédi minden áron! :)

Egy Amtaff gazdi! :D

2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint Amstaff? :) Tetszik! :)
2011. aug. 16. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Német juhász,Doberman,Amstaff
2011. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!