Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szavazás! Melyik kutyát...

Szavazás! Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés

Látom sokan mások kérdeztek itt ebben a témában,bő válaszokat is kaptak rá, igazából nekem egy kérdésre kéne a válasz. Ezért szavazásra bocsátom:


Lakásba 9órás munkarend mellé.

Staffbull vagy Amstaff?


2011. aug. 16. 11:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig egyedül lenne amíg dolgozol, akkor legjobb, ha semmilyet.
2011. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem minden nap, mert valamikor párom délig otthon van, én meg fél5re mennék haza, de lesz olyan amikor egyedül. Persze hétvége kivétel, akkor mindig vele lennék.
2011. aug. 16. 11:48
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Inkább egy pár hullámos papagáj egy szép nagy kalitkába. Két fiút, nem fognak szaporodni és nem csépelik egymást. Kutyát majd ha kertes házatok lesz. Ha ilyen szorgalmasan dolgoztok, akkor egyszer biztos összejön a rávaló!
2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 compactegon ***** válasza:
a staffbullokat annyira nem ismerem. válassz valamivel alacsonyabb energiaszintű kutyát. innentől már csak a méret, ami kérdéses lehet.
2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Mindkét kutya intenzív gazda-kutya kapcsolatot igényel, és hozzá "kemény" nevelést (nem verésre és egyebekre gondolok, hanem folyamatos és következetes tanításra).
2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem Amstaff!
2011. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
1:0 Amstaffnak
2011. aug. 16. 12:22
 8/35 A kérdező kommentje:
Kérném, hogy szavazzatok, az hogy lesz-e kutya még eldől, abból is, hogy mit mond a tenyésztő való e nekünk egyáltalán, de most az érdekel, hogy Amstaff vagy Staffbull
2011. aug. 16. 12:26
 9/35 anonim ***** válasza:
Staffbull :)
2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 compactegon ***** válasza:
miért a tenyésztő mondja meg való-e nektek? egyrészt valószínűleg azt mondja ok, mivel el szeretné adni a kutyát. másfelől, ha nem vagy biztos magadban ezeket a fajtákat illetően, akkor ne vegyél. tapasztalat, hogy nagyon hamar megérzik, ha valaki tart tőlük. (bántani nem fog, de nem lenne leányálom egy pórázrángató, verekedős kutyával élni szerintem.
2011. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!