Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Mennyit foglalkoztok...

Kutyások! Mennyit foglalkoztok egy nap a kutyátokkal? Milyen időközönként viszitek őket sétálni? Sokat játszotok?

Figyelt kérdés
Én nemrég kaptam kutyát. Mivel panelban lakunk, ezért le kell vinni sétálni. Sokszor kicsit tehernek érzem hogy fel kell miatta nagyon korán kelni, meg délután mindig korán otthon kell lennem a kutya miatt... Csak én érzem így, vagy más is volt így vele? 14L
2011. aug. 16. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Akkor minek kellett a kutya ha "teher" felkelni hozzá reggel.....nem értem..én örömmel keltem a kutyámhoz 24 órából 10-et vele foglalkoztam és naponta összesen 5-6 órát sétáltunk és én is 14 vagyok...és nem volt teher hogy foglalkozzak a saját kutyámmal..
2011. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, négy éve van kutyám. Nem foglalkozom vele nagyon sokat,mert napközben dolgozom. Reggel kb fél óra, séta, este kb 1.5 óra, séta, játék. Hétvégén ez az idő több. De nem teher, szeretem, mert nagyon aranyos.
2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is panelban lakok és reggel 6kor is(vagy néha 7) örömmel kelek fel hogy levigyem a kutyámat..

mi naponta kb.5 órát sétálunk,a nap többi részében is igyekszem vele lenni. Ha te tehernek érzed a kutyádat,akkor nem kelett volna bevállalnod.13L

2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Miért kellett kutya ha tehernek érzed?! Nekem 2 kutyám van kertes házban. Minden nap este sétáltatom őket és kimegyünk a mezőre ott elengedem őket futni. A séta kb. 1-másfél óra mikor hogy. Délután 1 óra játék. Heti 1x Agility edzés fél óra a mind a 2 kutyának. Hétvégén kirándulás, úszás a kutyáknak.
2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha tehernek érzed nem is szereted igazán! :S

Szerinted te nem voltál "teher" a szüleidnek mikor kicsi korodban éjszaka felkellet kelni hozzád ?És napi 24 órás figyelmed igényeltél.

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Ha teher számodra a kutya, akkor NE AKARJ KISBABÁT!

Az napi 20 órában üvőlt, sír, büdös, meg sokat kell pelenkázni, behány...

A kutya sokkal de sokkal kevésbé teher ANNAK AKI SZERETI A KUTYÁT.


Te lehet, hogy nem szereted igazán!

2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, azért egy kutya, meg egy kisbaba nem egy kategória,pláne, hogy a kérdező még csak 14 éves. :) Valóban nem túl jó, ha tehernek érzed a kutyát. Te szeretted volna? Akkor sajnos erőt kell venned magadon. A kutya felelősség, időt és törődést igényel. De ettől még egyáltalán nem biztos, hogy évek múlva ugyanez lesz, ha kisbabád születik.
2011. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész nap vele vagyok, néha elmegyek bringázni 4-5 órára,csak akkor hagyom magára. Napi 3-4 séta van, abból az egyik két naponta kb kirándulás, úgyhogy sokat van kint. 9 hónapos, mostanában natúr játék kevesebb van, inkább séta rengeteg. Imádom a kiskutyót.
2011. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!