Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú tápot adjak a...

Milyen márkájú tápot adjak a dobermanomnak?

Figyelt kérdés
Dobermant szeretnék pár év múlva. Milyen tápot adjak neki kölyök és felnőtt korban? Mikor kezdhetem el a felnőtt táp adását?
2011. aug. 16. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Josera több tenyésztő is ezzel etet és nem drága pedig prémium minőség :)
2011. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hülyén hangzik, hogy 14 évesen tervezgetem,hogy mit adjak 5 év múlva neki, de szeretek a jövőn gondolkozni.
2011. aug. 16. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
É is 14 vagyok lány és 1 év múlva kapok egy sheltiet és már most megveszem neki a dolgokat :)) szerintem nem hülyeség :D
2011. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és 1.hozzászoló voltam
2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 13:24

A tápot azért ne vedd meg, mert le fog járni:)

2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13:24 vagyok azt nem veszem meg csak az ilyen felszereléseket :D felvezetőpóráz játék fekhely póráz.hám vagy nyakörv :D
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belcando, Happy dog :)
2011. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig még sokminden változhat. Én 5 hónapos korig RC Starterrel etetek, (egyenletes növekedést biztosit) mellé rengeteg túrót, halat, nyers marhát kapnak. 5 hós kortól a Junior, de akkor az már ugymond kiegészitő "adalék", a hús van előtérben.
2011. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!