Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legjobb?

Melyik kutyafajta a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy kutyát.Melyik a legjobb fajta első kutyának
2011. aug. 16. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A retrievereket szokták javasolni.

Neked milyen típusú kutyák tetszenek?

2011. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem az első egy utcai keverék volt első kutyának előszőr egy keveréket javasolnék :))
2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nekem spánielem volt :)

nincs vele sok gond, elég nyugodt kutya

közepes termetű így elrántani se nagyon tud séta közben

csak annyi hogy min. félévente vinni kell kozmetikába a szőre miatt

2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Retrievereket a legkönnyebb kezelni bár nekem nem tetszenek nekem német juhászom lesz :)
2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
A keverék a legjobb. Hűséges, kedves, szívós, főleg, ha menhelyről való. Nem értem minek pénzt kiadni érte, amikor ott sínylődik egy csomó árva kutya és szinte könyörög a szemeivel, hogy vidd haza.
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Keveréket? ami azt se tudod miből hogyvan? nehogy retrievert! :D goldent inkább szerintem :D
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
19%
szibériai husky!
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Majd mindenki jön a "divat" labradorral ill. goldennel.

Én azt mondom, h nézzél ki egy neked tetsző fajtát és ne sajnáld rá az időt, h megismerj tenyésztőket, kutyákat abból a fajtából, beszélgess sok gazdival stb. Utána el tudod dönteni h jó lesz-e neked vagy sem...

(én anno a basenjit néztem ki, és ugyanígy tettem és a mai napig áldom az eszem, h nem vettem :o))


Vagy a másik verzió: kigondolod, h milyen tulajdonságokat szeretnél viszontlátni a kutyádban és bemész egy jó menhelyre és elmondod, ők meg ajánlanak egy neked megfelelő kutyát.

(én ezt az utóbbit is megcsináltam, és ezt nem bántam meg :o))

2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
igen keveréket utolsó előttinek szól: a keverék a legideálisabb mert ha vesz egy amstaffot vagy egy dobit akkor vele nem tudna mit kezdeni .....
2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Keverék, Golden retriver, Labrador retriver, ha mozgékony vagy a kkor vizsla. Ja és még a Tacskó.
2011. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!