Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legjobb?

Melyik kutyafajta a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy kutyát.Melyik a legjobb fajta első kutyának
2011. aug. 16. 13:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

13.29: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna....

golden = golden retriever (és csak h értsd: labrador = labrador retriever - ergo a retriever egy fajtacsoport)

2011. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Magyar vizsla - bár ebben van némi elfogultság. :)

Vagy Westie - ebben is van némi elfogultság. :D


Vagy bármilyen jószág egy menhelyről - örökké hálás lesz.

2011. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Magyar vizsla
2011. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13:32 ezt biztos nekem szántad? Mert azt próbáltam ösztönözni a kérdezőt, hogy ne VEGYEN kutyát, hanem hozzon menhelyről. Nem vitattam, hogy a retriever milyen. Nagyon sok szép kutya van a menhelyen, nem csak keverékek és ha szerinted nem bölcs dolog onnan kutyát hozni én kérek elnézést.
2011. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ja, tényleg én kérek elnézést, most nézem hárman is írtunk 13:29-kor, ezért nem is értettem :-)))
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

miért van úgy oda mindenki a retriverekért? én a kutyasuliban ismerek két kezelhetetlen goldent és 1 labradort.. ugyanúgy kell megnevelni mint a többi kutyát maguktól semmivel se jobbak mint a többi.. lakótársam BH vizsgás goldene a legidegesítőbb kutya a világon...

Nekem az első kutyám egy skót juhász volt (vagyis van mert még mindig él:) ) soha nem csinált fele annyi kárt se mint a golden aki 9 hónaposan már BH vizsgát tett...az én kutyám mindet nagyon gyorsan megtanul, nem hurcibálja a szájában a dolgokat...

de pl van 2 sheltiem akik szintén abszolút probléma mentes, okos szuper kutyák...


Szerintem nézd meg melyik fajták tetszenek és nézz utána valók e neked és illenek e az életmódodba...mindenkinek más a tökéletes hiába is húzzák rá mostanában a tökéletes első kutya címet a retriverekre... Hozzánk is jött gazdi kiskutya nézőbe és sokkalta a nagyok hihetetlen pörgése és meggondolta magát míg volt olyan 13 éves kislány akinek tökéletes társa lett egy pörgős, minden lében kanál kutya... engem halálba idegesít a goldeneknek az a lassúsága (nem agyilag lassúak) és az, hogy mindent cipelnek a szájukban...

2011. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz szét egy menhelyen és amelyik kutyus neked a legszimpatikusabb hozd el azt. :)
2011. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
A juhászkutyák számomra tökéletesek. Nagyon gyorsan tanulnak és hihetetlenül ragaszkodóak, bár tény, hogy igénylik a törődést rendesen. Nekem 8 évesen skót juhász volt az első kutyusom, aztán kaptam mellé egy kuvasz keveréket. Egyszerűen imádtam őket, minden hülyeségemben benne voltak :) Egyetem után azonban társasházi lakásba költöztünk, itt már nem szívesen kínoznám a fenti fajtákat.
2011. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 barni2008 válasza:
nekem először vizsla keverékem aztán egy fajtiszta beaglem volt bár azzal sokat kell foglalkozni,mozogni.
2011. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
husky ink nem !
2011. aug. 21. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!