Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer kijönne a cocker...

Német boxer kijönne a cocker spanieleimmel?

Figyelt kérdés
Van két cocker spanielem egy kan és egy nőstény.És már régóta szeretnék egy fehér német boxert és végre találtam egy nagyon szépet.De attól tartok,hogy bántaná a kutyáimat.Szerintetek nem bántanák egymást?
2011. aug. 16. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ebrendelet enged 3 kutyát?

a szép boxernek törzskönyve is van?

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyve de nagyon szép.És nemtudom h az ebrendelet mit enged de szeretném őt.
2011. aug. 16. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehér boxernek nem lehet törzskönyve, színhibás. Jó lenne tudni mennyi idősek a kutyák. A spanielek és a boxi. A spancik hogyan jönnek ki egymással? Mennyit foglalkozol velük? Van-e időd egy harmadik kutyára? A spánielek hogyan viselkednek idegen kutyákkal? Mennyit vannak együtt más ebekkel? Hogyan és hol tudod őket sétáltatni? Annyi információból amit írtál még tippelni se lehet rá, hogy hoygan jönne kia a 3 kutya!
2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kan spaniel 13 éves a nőstény pedig 7 éves.A boxer pedig 7 hetes.Foglalkozom velük mindennap játszom velük vagy tanitgatom őket:)Nagy,füves kertünk van és az mögött park van oda is ki szoktam vinni őket.Más kutyákkal nem szoknak lenni.Barátnőm egy-kétszer áthozta a kutyájat de elzártuk őket a hátsó kapunál de ott is csak megszagolgatták a barátnőm kutyáját aztán nem is törődtek vele hogy ottvan,nyugodtak voltak.Úgy érzem tudnák a harmadik kutyussal törődni:)Csak ettől félek hogyha idehozom nem e fogják egymást bántani.
2011. aug. 17. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és a spanielek jól kijönnek egymással.Csak kajaosztásnál vannak morgások de amúgy nem bántják egymást.
2011. aug. 17. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is, mindenképpen egy semleges helyen (a kertetek mögötti rét pl) próbáld összeengedni őket, először az egyik spaniellel, aztán a másik is csatlakozzon. Alapvetés, hogy a felnőtt kutyák nem bánthatják a kölyköt. Nagyon ritka az az egyed akiből ez az ösztön hiányzik vagy sérült. Ha sikerült az első találkozás, szépen sétáljatok be a kapun, Te menj előre, valószinűleg nem lesz már probléma. A Felnőtt kutyák normális kommunikációja a kölyökkel szemben, ha rámorog, vagy a durva játéknál figyelmezteti. Tovább nem mehet. Arra nagyon figyelj, hogy a 13 éves ktyusnak és a 7 évesnek is legyen nyugodt pihenő helye, ideje, a kölyök nagyon fog pörögni és ilyenkor hajlamos a felnőtteket nem békén hagyni. Erre Neked kell figyelni.

Nagyon ajánlom az ovit és természetesen külön is kell foglalkozni a spánielekkel, külön kell velük is sétálni. Egyrészt ez nekik fontos, másrészt a kiskutya könnyen becsatornázódik a nagyokhoz és rájuk jobban fog "hallgatni", mint rád. Nagyon-nagyon sok minden van amit tudnod kell, de ha a 7 hetes kutyával olyan kapcsolatot alakítasz ki, hogy minden körülmények között elfogad vezetőnek nem lesz baj. Nagyon ajánlok egy sulit (ovit). Nem tudom hol laktok, de ha megoldható Tükör-mószerrel képző suliba menjetek.

2011. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!:)Én szlovákiai vagyok és nemtudom itt hol lehet kutyaovi de utánanézek neten:)
2011. aug. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!