Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák érzik az ember lelki...

A kutyák érzik az ember lelki állapotát?

Figyelt kérdés

Van egy Kutyusom, Tina a neve.

4 éves koromba kaptam meg.

Most ö emberi élet évbe számolva 14 éves.

Amióta megvan , azóta nagyon szeretem.

És nem rég lettem arra figyelmes, hogy amikor én nekem rossz a kedvem vagy egy kicsit bánatosabb vagyok.

akkor oda jön hozzám, ha ülök akkor fel ugrik az ölembe, és fekszik.

Ha állok, akkor követ mindenhova, és mindig ha rá nézek , ö a szemembe néz , és mintha érezném hogy segiteni akkar csak...


2011. aug. 16. 16:07
 1/6 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy mennyit foglalkozol vele, mennyi időt töltötök együtt. A leírásod alapján abszolút lehetséges, hogy bajod van és szeretne Neked segíteni, hiszen Te is sokat adtál neki egész életében. (Milyen fajta kutya? Csak kíváncsiságból)
2011. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi van, de azért nem úgy kell elképzelni hogy a kutyák emberfeletti képességekkel rendelkeznek. Tehát ha jól odafigyelünk arra hogy például a kutyánk hogy viselkedik más emberekkel akkor könnyen kitűnhet hogy mondjuk kinek van gond a magánéletében, erre számos példát tudnék felhozni, a kutya megérzi az ilyesmiket.
2011. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy német juhászom van. Mindenkit elfogad, akit mi is. Egy embert nem fogadott el soha. Egyszerűen meg akarta ölni. Később derült ki, hogy azzal a nőszeméllyel csalta apám anyámat...
2011. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem Fajtiszta a kutyám.

Elméletileg palotapincsi és valamien másik kutya faj keveréke..

De nagyon szép kutya lett, Szinte olyan mintha egy fajtiszta kutya lenne. De nem az.

2011. aug. 16. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

16:23 hasonló sztorit én is tudok, ez nagyon durva.

Egyébként igen, sok mindent megéreznek. Eleve érzik az adrenalint, a feromont, az inzulint, meg csomó mindenféle enzimet orral, amik az érzelmekért is felelősek.


Az én kutyám például nem hajlandó pórázon jönni velem ha ideges vagyok. Olyankor egyszerűen nem halandó velem összeköttetésben haladni, és hiába kamuzok kedves hangon, ő akkor is tudja, hogy ilyen idegbeteggel nem akar egy pórázon sétálni.

2011. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még hogy!
2011. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!