Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik egy 6 hetes kiskutya?

Mit eszik egy 6 hetes kiskutya?

Figyelt kérdés
Most hoztunk el, egy 6 hetes kiskutyát. Az anyukája Westi volt az apukája foxi. Mit adhatok neki enni? Mert nem nagyon eszik rendesen:(
2011. aug. 16. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az anyánál a helye még 2 hétig ha lehet vidd vissza..Amúgy van valami anyatej pótló pór az kéne neki ha jól tudom.
2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még 2 hétig az anyjával kéne lennie... kaphat anya tejpótló tápszert keverve jó minőségű kölyöktáppal ( nem Pedigree, Chapi és hasonló szemét)

Ha ezt nem tudjátok megoldani akkor túró, méz, tojássárgája keverék illetve vacsira kaphat rizst és csirkehúst (főtt) 1/3 rész rizs 2/3 rész hús de akkor majd kellenek kiegészítő vitaminok, zöldségek stb

2011. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
énis 6 hetesen hoztam el kis csivavámat, adtunk neki tejet, meg amit a tenyészt ajánlott royal canin extra mini tápot azt már ette. meg kis húsokat vacsira.
2011. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tenyésztő nem adta volna oda 6 hetesen a csivavád :)
2011. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meg nem mondta volna, hogy kapjon tejet...a tej nagyon sok kutyánál hasmenést okozhat kicsiknél pedig akkut hasmenést és bélgyulladást is kaphat tőle..
2011. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy nem vihetem vissza addig az anyujához. Meg a testvéreit hamarabb elválasztották az anyjuktól ( csak azt nem értem minek még ilyen korán).

Nagyon köszönöm a sok segítséget. Tápot holnap akarok venni neki, minél előbb.

(Amu tegnap hoztuk el. Tegnap, meg ma is májkrémet, és parizert evett, főtt krumplit is adtam neki de csak keveset mertem.) Enni eszik , csak kicsit 3xor egy nap. Vízet is iszik, de abból is csak kicsit.

A gazdája azt mondta, hogy mindent megevett otthon( mert direkt rákérdeztem miit adhatok neki).

2011. aug. 16. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
májkrémtől és a parizertől max a hasa fog menni a krumplit pedig a kutya szervezete nem dolgozza fel...a rizs könnyen emészthető szénhidrát forrás, ahhoz keverhetsz túrót/kefirt joghurtot, e mellé csirkehúst és kaphat mézet.
2011. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. az én kiskutyám most 5 hetes. Szegényt én mentettem meg a biztos pusztulástól mert a "gazdái" őt és még 5 testvérét kidobták egy árok szélére. Ez az egy kiskutya maradt életben. mostmár rendesen eszik, tejet és kutyakonzervet eszik. jókedvű dundi kiskutyus lett belőle. Mikor hazahoztam 3 hetes volt!
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!