Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet fürdetni a kutyát...

Meg lehet fürdetni a kutyát sima tusfürdővel vagy samponnal? Szóval nem kutyasamponnal hanem normálissal.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor mi régen vidéken laktunk,volt kutyánk és elfogyott a samponja,akkor mi babáknak való samponnal fürdettük,mert azok nem csípik a szemet,ha véletlen belefolyna.
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán,csak ne legyen sürü a fürdetés... én nizorallal szoktam,az gombaölő... ja,shar-pei em van,ami különösen érzékeny fajta...
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, de csak akkor, ha elfogy a kutyasampon, és ne sűrűn. Semmi baj nem lesz belőle.
2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
de lesz tőle baja, méghozzá az hogy kiszárad a bőre. De ha téged nem zavar h véresre vakarja magát a kutya, akkor meg lehet persze.
2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
WU2-vel meglehet simán, sok tenyésztő is azzal fürdet:)
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, az én tacsimnak korpás lett a bőre a sima sampontól.

Csak kutya sampon!

2011. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán fürdetem az ebeket és feleslegesemnek érz csak ezért venni kutyasampont. Jó minőségű, viszonylag illatmentes tusfürdőt használok és jól kiöblítem.
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem kutya samponnal fürdeted, vízzel higítsd fel a sima sampont vagy tusfürdődet. Amúgy tényleg jobb ha kutya sampont használsz és mivel nem kell sűrűn fürdetni a kutyát, sokáig ki is tart amit veszel neki, szóval nem egy akkora beruházás.
2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!