Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért verekednek össze?

Miért verekednek össze?

Figyelt kérdés

Van két kan kutyám! Még nem volt egyik sem ivartalanítva!

ÉS egy nap annyira összeverekedtek hogy csupa vér volt mind a 2!És alig tudtam őket széjjel szedni!Az idősebb:Tapi,tocskó&csivava keverék!

a kisebb:Mocsok,stafi keverék, 1-2 éves

És mind a kettő falkavezér akar lenni !Valójában Mocsok felett én uralkodom!De ahogy Tapira rászólok egyből rám támad!

Most sajna meg vannak kötve mert nem tudom mit tegyek!Tanácsra lenne szükségem!:)

ha valamit ötleted van kérlek írd meg!:)

Nagyon fontos lenne!:)

Jah és még ha viszem sétálni Mocsit akkor tapi mellett megyünk el mindig morognak egymásra és meg tudnák egymást ölni!:)

a válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. aug. 17. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, kutyaiskola...
2011. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És egy ivartalanítás mennyi be kerül kb?

A kutyaiskola nem nekünk való!Mer az én kutyám másik kutyára néz felpörög az isten se bír vele:)

de köszi a tanácsot!:)

2011. aug. 17. 10:08
 3/8 A kérdező kommentje:
és nem lenne elég csak az egyiket ivartalanítani?
2011. aug. 17. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszadónak. Kutyaiskola kell elsősorban Neked. Ott megtanítanának arra, hogyan legyél Te a vezetője a falkádnak. És igen, mindkét kutya ivartalanítása is javasolt. Bár ez nem fogja önmagában megoldani a problémádat. Valamint olvass kutyapszichológiával kapcsolatos könyveket, de elsősorban SULI!
2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ivartalanítási akció:


[link]

2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kutyaiskola nem nekünk való!Mer az én kutyám másik kutyára néz felpörög az isten se bír vele:)"


Pontosan ezért kéne kutyasuliba vinni.

2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat!

Háth sok könyvet filmet nézek ami arról szol hogy lehet a kutya felett átvenni az irányítást!!

És haladok mert a kutyám mocsok felett én vagyok a vezér!De tapi vele nem bírok!:'( tegnap is megharapott!

2011. aug. 17. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
KUTYAISKOLA! Amíg veszélyes a többi kutyára, addig szocializációs foglalkozás, és majd ott megmondják, hogy mikortól járhattok tanfolyamra, amikor már nyugodtan csoportba illeszthető.
2011. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!