Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis termetű kutyát...

Milyen kis termetű kutyát ajánlotok társasházba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bichon frise, havanese,yorki,westi,palota pincsi, mopsz, francia bulldog , és bármilyen kistestű keverék..
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a westie-t és a terriereket annyira nem ajánlanám mert mozgalmas kutyák és szeretnek ugatni de ha sok időd lenne foglalkozni vele/játszani, sétálni/ és nem zavarja a szomszédokat hogy ugat akkor semmi gond
2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Havanese kutyám van de mi családi házba élünk. De ismerek olyat aki társasházba él és ugyan ilyet tart. Mi imádjuk. :)
2011. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 T.T.Z. válasza:
34%

tökmindegy milyen kutyát választasz csak foglalkozz vele eleget. Nekem Huskym van és panelben lakunk de le tudom mozgatni (bringázunk, legalább nem kell tekerni)és ugatni meg nem is tud (viszont"magyarázni" azt nagyon :) )

de ha már kutyát akarsz akkor válassz KUTYÁT ne zsebcirkálót

szerintem.

2011. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyit lenne egyedül a blöki. Hm?
2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem kell feltétlenül valami drága fajtiszta kutya. Egy keverék kutya is tökéletes. A választék sokkal bővebb, rengeteg méretben, színben találsz. És megmenhteted az életét az altatástól, ha menhelyről hozod el. Nem azért mondom, nekem is fajtiszta huskym van, de mellette egy kis palotapincsi keverék, aki nagyon okos pincsi létére és már 10 éves:))
2011. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az utolsóval nagyon egyetértek. Van kb. 70-120ezer forintod arra hogy kutyát vegyél? Mert szaporítótól nemkéne 10-20ezrekért...

De ha van, akkor tulajdonképpen mindegy milyen kutyát veszel. Csak NE juhászt. Azoknak szenvedés a lakás.


De én lakásba keverékeket is nagyon ajánlok!! :)

2011. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nóri2 ***** válasza:
az egyik ismerősömnek uszkárja van és az lehet egyedül és nagyon okos is, de szerintem a keverék kutyusok cukibbak:DDD
2011. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Juhászkutyák megőrülnek panelban. Körülbelül térdig érő ami ideális. Bár ha kellően tudod mozgatni akkor akár bernáthegyit is tarthatsz
2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Foxi Maxi vagy kiherélt Bullterrier.
2011. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!