Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Függő vagyok? Ez rossz vagy jó?

Függő vagyok? Ez rossz vagy jó?

Figyelt kérdés

Imádom a kutyákat! Kutyás a tolltartóm, a ceruzám mindenem... És Állatorvos, és Kutyatenyésztő szeretnék lenni

Ez normális? Kiméljetek a értelmetlen válaszoktól! De tényleg ez normális?? Mert nem tudom hogy dilis vagyok-e?

9/L


2011. aug. 17. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez 9 éves korban teljesen normális! :)
2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is én 14 vagyok minden hónapban kutyásujságot veszünk már 9 éve :) És kiállításokra járok meg ilyenek szal normális :) mondjuk én már csak a kutyákról tudok bezsélni másról nem szal én függő vagyok :D
2011. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9 évesen a gyerekek 50%-a ilyen :D nekem a szekrényemre ujságbol kivágott kutyák voltak ragasztva, anyám agyvérzést kapott toluk..
2011. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Tök normális, van aki kutyás, van aki cicás, jobb mint Michael Jacksonosnak lenni.
2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én is emiatt szakadtam le a régi "barátnőimről". Ők elkurvultak, én aktívan kutyázok, lett egy új, legjobb barátnőm aki szintén kutyázik, jobb barátnőm nem is lehetne.

Bár mondjuk 9 évesen mindenki állatorvos szeretne lenni :) De nem baj, tarts ki a célod mellett, szeresd a kutyákat, hisz sokkal jobb 1 órát eltölteni a kutyasuliban, mint plázázni. És nekem ez a véleményem, ami nem fog megváltozni, én ilyen vagyok.

2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9-10 évesen én is pont ilyen voltam:)
2011. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én 14 vagyok, és még mindig nem nőttem ki a kutyákból :)

sajnos a barátnőim nincsenek oda a kutyákért, igy csak magam vagyok ezzel a hobbival. :D Szerintem jobb is, mint, mikor kának nézik az embert,, ;)

2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
szerintem is... sokkal jobb mint plázacicának lenne, elnézést kutyának :)
2011. aug. 17. 13:58
 9/22 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok és még mindig itt tartok. Mondjuk tolltartóm már nincs, de az öngyujtóim is mindig kutyások :)

Szerintem normális. Csak ne maradj meg a szeretetnél, hanem tanuld meg hogy kell jól szeretni! Tanulj, olvass sokat róluk, ne csak nézgesd őket, és akkor jó gazdi leszel, nem egy kutyájával smároló plázacica :)

2011. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

még a weboldim is erről szól:

[link]

XD

2011. aug. 17. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!