Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutya is szokott tv-t nézni?

Más kutya is szokott tv-t nézni?

Figyelt kérdés
Mert az enyém azt csinálja, ha ott vagyok, vagy a konyhába leül a tv elé és néz, amíg nem szolok neki. Tietek is csinál ilyet?
2011. aug. 17. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja mamámék kutyája rendszeresn végignézte a rexet, meg a nationalt is nézte.
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nekem basset houndom van és ő a garfildot szokta nézi!

ismerősömnek van egy 3 hónapos macskája és ő is nézi a tv-t!

2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy 11 hetes Bichon Havanese kutyám van. Örülök, hogy nem vagyunk egyedül. :) Ő a reklámokat nézi és a híradót. Na meg van az kutyás műsor ahol megnevelik őket na azt is nézi.
2011. aug. 17. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
A kutyám nem jöhet be, viszont amikor még társasházban éltünk, volt egy macskánk, aki nagyon szerette az Animal Planet csatornát. Eleinte nem hittem, hogy felismeri a dolgokat amiket a képernyőn lát, de egyértelműen, a reklámblokk alatt, mindig összegömbölyödött az ágyon, majd amikor vége lett a reklámnak, izgatottan nézte a műsort, még fel is emelkedett, két lábra ült mint egy mókus amikor ül.
2011. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, néha szokta nézni. Pl.: leül elé is nézi.

De inkább a macskám volt ilyen TV-nézős :D.

Az Animal Planetet rendszeresen nézte:D. Ha madarak voltak benne vagy mókusok, a mancsával bökdöste a képernyőt.

2011. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

nekem egy macskám volt

a házba nem engedtük be de amikor néztük a tv-t akkor az ablakpárkányra ugrott és onnan nézte:D

2011. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hónapos havanese-m szokta nézni, a 101 kiskutya c. film nagyon tetszett neki :)
2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most 6 éves amstaffom nem a tévét nézi, de velünk van amikor mi azt nézzük. Nyilván néha arrafordítja a fejét, de neki az a lényeg, hogy velünk legyen. Kiskorában viszont megjátszotta azt, hogy mikor az animal planeten ment egy kutyás műsor, akkor fölugrott, először odament a tévéhez, majd fogta magát és bedúródott mögé, hogy biztos a doboz mögött rejtőzött el a kutya és közben persze értetlen szemekkel nézett ránk, hogy miért nem ugrunk fel mi is, amikor itt van egy másik kutty a lakásban :)
2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves szukám van(magyar vizsla labrador keverék.) És nem jön be de vihar volt anyukám kinn volt még Kosovóba és gépeztem hátra nézek hogy megnézzem mi megy a Disney-en és láttam hogy ott a kutyám és bámulja a TV...
2011. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor van egy pár tv-t néző kis kedvenc. :D
2011. aug. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!