Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a boxerekről?

Mit kell tudni a boxerekről?

Figyelt kérdés

nézegettem egy oldalt ami elég hosszú volt,meg megnéztem egy magyar videót is ami bemutatja a boxereket,de nem olvastam pl olyat hogy mekkora a kan/szuka felnőtt korában,meddig élnek,hány kg-osak

inkább a belső tulajdonságaikat mutatta be a videó

tudnátok erről írni valamit? :$

esetleg van itt Boxert tartó gazdi? :)

mik a tapasztalatok?

köszi a választ előre is


2011. aug. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! a kanok 30-35 kg, 55-66cm, a szukák 25-30 és 50-57 cm kb.

általában a betegségeik miatt (rák, diszplázia) 7-12 évig élnek.

Üdv, boxer gazdi :)

2011. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fehér boxerek nagyon sokszor terheltek betegségekkel, sok közöttük a tápanyag és pollen allergiás, rossz immunrendszerű egyed. Boxert (más kutyát is) venni valóban komoly tenyészetből érdemes, egy szaporítótól vett kölyökre ráköltöd egy törzskönyves kölyök árának a nagyon sokszorosát. Én már csak tudom:(

Boxer gazdi

2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :D

de miben különbözik egy barna és egy fehér boxer a betegségekkel kapcsolatban? nem csak a színük és más ennyi? a fehér mitől kaphat el több betegséget?

2011. aug. 18. 01:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem elkapott betegségek, genetikai eredetűek. A fehér boxik sokkal nagyobb arányban hajlamosak az allergiás megbetegedésekre, mint a sárga vagy csíkos színváltozatok.
2011. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!