Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élősködök elleni...

Milyen élősködök elleni sampont használnátok kölyökkutyáknál?

Figyelt kérdés

Linket szeretnék ha tudtok küldeni, illetve tanácsokat!

Köszi


2011. aug. 17. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)


szerintem ne sampont használj, mert ahogy én tudom, az az aktuálisan rajta levő bolhákat és egyebeket tünteti el.

De ahogy kimegy a kertbe vagy vissza a fekhelyére, máris visszaszedte a már elpottyantott bolhalárvákat...


én az Exspotot használom, azt 2 hetes kortól lehet adni és olcsó!

(nem úgy, mint pl. a frontline, ami semmivel sem tart hosszabb ideig, és nem is hatékonyabb.)

2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez mindig hatásos 10 percig a kutyán szoktam hagyni és kiírtja a bolhákat..mondjuk hogy más élősködökre hat e azt nemtudom.. de a bolhákat kiírtja és kölykök kutyákat is lehet vele fürdteni...mi is tegnap mostuk meg ezzel a 10 hetes kutyánkat..mert bolhás volt..

de vannak drágább termékek is ... a fressnapfba van 2500 ft körül olyan sampon ami minden élősködöre hat de a nevét nem tudom...

2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!


Szeretném megfürdetni is, bár abban igazad van, hogy hosszútávú megoldást kell keresnem!

2011. aug. 17. 16:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezem, hogy az Exspotot hol lehet beszerezni? Ár, ilyenek?
2011. aug. 17. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Amúgy én ezt nézegettem nagyon!

2011. aug. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!