Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kutyák nem...

Igaz, hogy a kutyák nem tudják megemészteni a burgonyát?

Figyelt kérdés

Tehát, gondolok itt arra, hogy ahogy beléjük megy, ugyanúgy ki is jön. Semmilyen tápanyagfelszívódás stb nem történik.


Ismerősömtől hallottam, de az itteni "kutyaszakértők" talán többet tudnak :)


2011. aug. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz. Az enyémek kihányták. (nem lecseszni, még gyerek voltam, nem tudtam ők meg befalták nyersen)
2011. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
EZ NEM IGAZ!!! az én kutyám megeszi a burgonyát de nem "egyben" jön ki belőle! mint az meberek normálisan megesmészti. én még nem láttam de nem is hallottam hogy ez így lenne.
2011. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A főtt/sült, megfelelően elkészített krumplira gondoltam (mármint emberi szempontból) :)
2011. aug. 17. 17:33
 4/5 anonim válasza:
Ez nem igaz. Én egy hétig főtt krumplival etettem a kutyámat, és semmi baja nem volt.
2011. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a kutyák nem tudják megemészteni a burgonya nagy részét ezért ha le akarod fogyasztani a kutyát tökéletes + kaja a táp mellé mert úgy érzi evett...

kedves utolsó egy kutya 2 hétig bír éhezni anélkül, hogy bármilyen egészségkárosodása lenne...valamennyi tápanyag van a krumpliban igaz majdnem 0 de az is valami.. ha 2 hétig adtad volna csak azt se lenne semmi baja

2011. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!