Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kérdés? (Kérdésed túl...

2 kérdés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

1. Tiszta Fekete Németjuhász kan elvan a 10 éves toy uszival?

2. Express.hu oldalról tényleg nem "jó" kutyát venni (mert nem jó az idegrendszere


2011. aug. 17. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Micsoda ? :$
2011. aug. 17. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:

1. a kutyák habitusától függ, nem attól, hogy milyen a színük

2. tényleg, mert 90%-ban szaporítók árulják ott a kétes eredetű, mégkétesebb egészségű kiskutyákat és kiszuperált "tenyészállataikat".

2011. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A színe nem számít,a tenyésztő elmondja neked,hogy a kiskutyái milyen jellegűek.

2. Ahogy előttem is leírták,sok a szaporító és a legtöbb kutya beteg.30.000ért veszel szaporítótol egy kölyköt és rosszabb esetben több százezret költesz el az állatorvosnál.


Vannak nagyon jó NJ tenyésztők Magyarországon,érdemes náluk érdeklődni és felvenni velük a kapcsolatot!

2011. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én közép-ázsiaim is express.hu-s szaporítótól van, semmi baja.

25.000-ért vettem.

viszont értek a fajtához, láttam a szülőket, azok is fajtiszták voltak, csak nem állíttatta ki az apának a tk-t. ennyi.


ha viszont divatfajtáról van szó, nem ajánlom.

illetve úgy ajánlom, hogy tulajdonképpen a haláltól/menhelytől mented meg a kutyát.


és azért nem kell nagyon elszállni a tenyésztőktől, ott is vannak érdekes dolgok...

2011. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!