Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti a kutyám röptébe...

Miért szereti a kutyám röptébe elkapni a leghyet?

Figyelt kérdés

Légy, méh, darázs, mindegy, csak repüljön, és a kutyámat idegesítse. Akkor egyből elkezd rá "vadászni" elakarja kapni a szájában, és szétharapni. Egyszer feldagadt a szája, mert egy méh megcsípte.

És megy, figyel rá, és ugrik, és kapkod össze-vissza, csak elpusztítsa a repülő élőlényt, az a lényeg!

Miért? Miért zavarják? Rágja a csontját, ott elkezd repkedni valami, egyből abba hagyja, és elkezdi levadászni. Mintha dühös lenne.


2011. aug. 17. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen dühös vagyok, ha a fülembe döngicsél egy szemtelen légy , darázs, vagy szúnyog, csak én nem harapom szét, hanem lecsapom, vagy feleslegesen pofán csapom magam, az meg vígan tovaszáll.
2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig ugrál utánuk. De az enyém csak játszik.
2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tetszik a ***** válasza:
Meg tudsz nevezni egy olyan idegrendszerrel rendelkező élőlényt, aki nem reagálna a repkedő rovarokra? A kutyát azért tartják, mert ha jön a betörő, akkor inkább rátámad és nem elbújik az ólban. Nem várhatod el, hogy a kutya egy 2x1x1 cm3 rovar elől elmeneküljön. Ez ellen nincs mit tenni, amúgy is jót tesz a vadászösztönének.
2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű ösztön, amit zsákmányszerzőnek hívnak.A kutyának az nem légy, darázs, szúnyog, hanem egy mozgó valami, amit el kell kapnia.
2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel a miénknek be volt gyulladva a füle a legyek azért mentek rá , és ők is rárakták a petéjüket kukacok lettek a fülében és meghalt mert a kukacok lehet nagyon be másztak :( nagyon sajnálom szegényt és a párja is
2011. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem minden kutya ezt csinálja..semmi érdekes nincs a dologban csak vicces ahogy ösze-vissza ugrál.:DD

minden kutyában benne van egykis vadászösztön nem kell vadászkutyának lennie.:)

2011. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is, mindig hallom, ahogy csattog a fogsora, de túl lassú, sosem kap el semmit.
2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 (L) Bella (L) ***** válasza:
nekem kicsit az az érzésem, amikor csinálja, hogy unatkozik. amúgy a mienk se kap el semmit, viszont csattogtatja rendesen:)
2011. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!