Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú, vagy lány kutya? Viselked...

Fiú, vagy lány kutya? Viselkedésben mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A fiú sosem fog vemhesen hazaállítani.
2011. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
az ivartalanított lány sem
2011. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
góóól! :)
2011. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szukák általában kevésbé dominánsak.
2011. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De,hogy a kérdésre válaszoljak is.Nekem volt kan és szuka kutyám is.

A szuka türelmesebb,hízelgőbb,nyugodtabb volt.Addig is míg nem volt ivartalanítva,miután kilett,még nyugisabb lett.

A kannnak mindig mehetnékje volt,hányszor csíptem már nyakon amikor a beton kerítés akatti kikapart lyukon akart meglógni csajozni.A kan kicsit nyughatatlanabb,de ivartalanitás után ő is megnyugodott valamennyire.

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a szukák sokkal dominánsabbak mint a kanok. Kanokat együtt is tudjuk tartani a szukákat nem mindig.. szerintem ez fajta függő, kutya függő

de állítólag a szukák nyugisabbak, kevésbé dominánsak...kár, hogy ilyennel én még nem találkoztam :D

2011. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez erdekes kerdes. Nekem votl egy 14eves szuka felig nemetjuhasz kutyam, es most van egy bak fajtiszta nemetjuhasz. Amit elsore ellehet mondani az az, hogy a bak egyertelmuen kemenyebb, gyorsab, mereszebb, batrabb, erosebb. Pl a szukank nem mert lemenni a pincebe, le sem tudtuk vinni, a bakkot egyszer kell hivni. De persze ez nem azt jelenti, hogy ha a szukamnak lett volna egy fiu tesvere az le mert volna menni de akkor is latszik tobb helyzetben is hogy batrabb a bakk.

Ami meg erdekelhet, az a ragaszkodas, huseg, szeretet.

Ezen a teren az gondoltam, hogy a bakk kutyank kozel se lesz annyira szereto mint a nosteny. De nem igy van, ugyanannyira, sot meg jobban szeret, csomot nyaldos stb. Igaz, hogy vele sokkal tobbet foglalkoztam mint a nostennyel. Viszont, azt vettem eszre, hogy a bakk akaratosabb, tobbszor ra kell szolni es megszidni, hogy valamity abbahagyjon, es az utestol sem ilyed meg annyira. Lehet, hogy egy nosteny konyebb fegyelmezni, de osszesitesben sok kulonbseget nem latok. A jelenlegi kutyam sokkal tobbet figyel ram(ez azert szerintem mert tobbet foglalkoztam vele), van amikor nem hagyja simogatni, elmegy, de a ketrecbe ha bedugom a kezem, akkor lehajtsa a fejet, a labaval akarja kezemet behuzni, nyalja a kezem stb.

2011. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
elozo: igen, a bakk nekunk is kisseb mozgekonyabb, idegesebb termeszetu, tobb mozgasra van szuksege, egy oercre se all meg. 17/F
2011. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kecske, kutya! Kan! :D
2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kecske, kutya! Kan! :D"


Már sírva fetrengek a röhögéstől! :D :D

2011. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!