Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 honapos amsstaff vizhez...

Dokker2020 kérdése:

5 honapos amsstaff vizhez szeretném szoktattni de elözö gazdája beledobálta a vizbe mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmit, előző kutyámat nem dobták a vízbe, de utálta.

A mostani imádja. Ő a tengerben szokott fürdeni, eleve látja, hogy nyugodt a víz az öbölben és én is vidám vagyok.

EGyütt úszunk így nem fél.

2011. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Odafigyelve rá, játékkal. Majd látod, mennyire hajlandó rá.

Gondolom a bedobálást azért emlegetted, mert traumaként hatott a kutyádra, de ha mégis egyfajta játék volt köztük, akkor nincs belőle gond.

2011. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk foxi azt csinálja hogy a stégről beleugrik a tóba úszik egy keveset majd kijön és szalad egy kürt a parton aztán belehasal a sekély vízbe! Szerintem a tiéd is megszokja!
2011. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk már 6 éves az amstaffunk és sajnos ő sem szereti a vizet, pedig nem dobáltuk be kiskorába :) Egyszer kétszer azt sikerült elérni, hogy addig bejöjjön, amíg leér a lába, de ahogy elmerülne, halálraváltan kapar ki a vízből. Nagyon követős és imád játszani, úgyhogy megpróbáltuk azt is, hogy bemetünk 1-2 méterre tőle, bevittük a játékát és onnan hívtuk, de esélytelen volt, csak szűkölni kezdett, úgyhogy nem is erőltettük.

Ő egyébként úgy ahogy van utálja a vizet, a fürdetés is mindig egy tortúra nála, illetve olyan is volt, hogy zuhogó esőben erővel kellett kitenni a lépcsőházból, hogy legalább a kaki-pisi kombó meglegyen. Olyan mint egy macska lenne, nagy csíkos kutyabőrbe bújva.

2011. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszönöm kedves Bajtársak :)
2011. aug. 18. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!