Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer? Kérdésed túl rövid, a...

Boxer? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A boxer jó házőrző, őrző-védő kutyaa?

A ti Boxeretek sokat volt Kutyadoki-nál

Otthon könnyen tudom tanítani, mondjuk az ül-t, fekszik-et hány napon belül tanulja meg

naponta hány órát fussak, és hány órát játszak vele


A németjuhászról is ezt szeretném tudni


2011. aug. 18. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Boxer:jó őrzővédő, aki meglássa már meggondolja, hogy bejöjjön-e :D

nem voltunk sokat dokinál, de ha időben észreveszik, h valami nem stimmel, kezelik. könnyen tanul, és gyorsan, 1-2 órat jatszani, amig kölyök, aztan napi 2 ora futás.

2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azt hallottam h a boxer sokat beteg v ez nem mindeggyiknél van így
2011. aug. 18. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
a boxer télen kint az ólában nem fázik rövid szőre miatt
2011. aug. 18. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

rák előfordulhat nála, de ha mindig elviszed kivizsgálásra, hidd el, meguszhatod ezeket a problémakat:) sztem nem betegesek, de a fehér egyedek hajlamosak suketségre.

ha van egy jól elszigetelt háza, akkor nem lesz semmi baja. az enyém is kint fog aludni egy jó meleg, kibélelt házikóban, vagy a masik kutya/macska-val melegitik majd egymást :D

sok olyan boxert ismerek, amiiket nem visznek be télen a házba, és nem lesz semmi bajuk. ha nem ugy neveled, hogy az oledben van(amikor már nem kicsi, még akkoris), meg nem kényezteted agyon, kibirja a hideget.

2011. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem őrző védőnek nem vmi jó

a szomszédé rákos volt

gyorsan tanul

2011. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szeritem abszolute mert a mienk fehér monoklis és mindenki pittbullnak nézi..ha valami kutya elmegy a ház elöt tisztára bevadul.(pedig szocializálva van) Egyszer nem volt csak a kötelezö oltásokkor látja öt a doki.

Igen: változo az ült könnyeben mint a feksziket

amennyit rátudsz száni.én 1 orára szoktam elvinni futni vagy bringázni-utána kertbe játszás

2011. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A boxer nagyon jó házörző,benne van a bulldog vér,úgy hogy régen harci kutya volt.

Sokan azt mondják,mivel máshogy harap mint a többi kutya keresztbe harap,ezért nem valami biztos a fogása.

Hát nagyapámnak volt egy boxer szukája,TSZ-ben dolgozott és egyszer elvitte,úgy elkapta az egyik bika orrát,hogy nem engedte el egy darabig,pedig a bika dobálta össze vissza.

Nagyon játékos,szereti a gyerekeket,szeret más kutyákkal verekedni,sőt imád.

2011. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!