Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezekről az oldalakról lehet...

Ezekről az oldalakról lehet kutyát venni?

Figyelt kérdés
expressz.hu, topapro.hu, e-dog.hu, kiskutya.hu,haziallat.hu, kutyakolykok.hu
2011. aug. 18. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha igényes vagy arra h 10-15 évre milyen társat választasz, és megtiszteled a választott fajtádat azzal, h nem valami szaporítót támogatsz, ezzel belerúgva a szeretett fajtádba, akkor ilyen helyről NEM veszel kutyát!!
2011. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

És az mért baj h szaporítótól veszem


egyébként Német Boxer-t akarok


Most tíz éves uszim van azt is szaporítótol vettük, és nagyonn okos, mindent megtanult, csak az már tíz éve volt nem most. Mit gondoltok

2011. aug. 18. 11:52
 3/18 anonim ***** válasza:
soha nem vennék ezekről a helyekről kutyát...ha veszek akkor csak tenyésztőtől ha arra nincs pénzem ekkor menhelyről vagy fajtamentéstől.. én senki pénztárcáját nem fogom megtömni aki tudás és átgondolás és ész nélkül szaporítja a kedvenc fajtámat rontva ezzel a fajta minőségét és növelve a menhelyi kutyák számát...
2011. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem hó tenyészetből származó törzskönyves kutyám van, és én is ezeken az oldalakon hirdetem meg, ha eladó kiskutyáim vannak. Ezeknek az oldalaknak a segítségével még egyszer sem maradt kiskutya nálam! Nekem az a legfontosabb, hogy családba, jó gazdihoz kerüljenek!!


A szaporítók ezeken a helyeken könnyen kiszűrhetők az igénytelen fényképekből és igénytelen környezetben készült képekről!

2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, nem hó tenyészetből, hanem JÓ tenyészetből van a kutyám :)
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tele van a fajtamentés boxerekkel. Válassz onnan, ha nem akarsz drága kutyát.


Boxer esetében ha szaporítótól veszed, könnyen kifoghatsz egy diszpláziás egyedet, akire a gatyádat is ráköltöd. És ha szereted a fajtát, akkor nem kéne pénzzel támogatni azokat az embereket, akik a fajta tönkretételén dolgoznak.


Olvasd el ezt a két cikket:



[link]


[link]

2011. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Mi is innen vettük a dobinkat és nem szaporítótól. Azért érdekes hová is fajulnak a mai "állatbarátok". Egyeseknek elég érdekes felfogása van.


Ja és lehet itt is lepontozni...

2011. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, hogyha nincs annyi igényed h normális helyről vegyél kutyát ahol garanciát vállalnak h egészséges kiskutyát kapsz és nem zsákbamacskát adnak, ill. leszarod, h mi lesz a fajtával úgy egyébként, csak te kapj olcsón egy boxernek kinéző kiskutyát akkor vegyél csak szaporítótól - bár akkor azt nem értem, h olyan igényed miért van, h fajtatiszta legyen.....
2011. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, DE a kikutya.hu-n például (a többit nem nagyon ismerem) hirdetnek tenyésztők is. Vannak szaporítók, persze, de néhány tenyésztő is előfordul.
2011. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Javaslom itt nézz körül:)

2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!