Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy ha pit bullt tartok akkor egy suttyó kis gizdagyerek vagyok aki csak menőzni akar vele?

Figyelt kérdés
Van egy pit bullom és egy csomó ember olyan flegmán néz rám mintha ismerne és tudná hogy pl. verem a kutyát meg hogy csak azért sétálok vele, mert így keményebbnek érzeb magam. Sokan meg egyszerűen elkerülnek ha meglátják a kutyát pedig még csak 8 hónapos...igaz hogy már 30 kiló...De miért kell ilyen előítéletesnek lenni?
2011. aug. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom apit bullokról miért van ilyen negatív vélemény, hiszen, ha jól nevelik nagyon családcentrikus öleb!
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem előítélet, hanem tapasztalat. Nézd meg, hogy milyen emberek tartanak pit bullt.

Többnyire nagydarab, kopasz, tetovált 20-30-40 év körüli férfiak.

2011. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Téékáá ***** válasza:
100%
Meg egy rakás nő aki kedveli a tökösebb fajtákat!
2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom miért fosnak ennyire az emberek. Nekem 3hónapos a staffim , de az emberek 70%-a meg se merik simogatni. Pedig szalad oda mindenkihez barátkozni :(

18L

2011. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 18 éves fiú vagyok, se nem nagydarab, se nem kopasz és az én kutyám is barátkozik mindenkivel és általában a kissebb kutyák kapnak oda neki, ő meg elszalad. De csak azért vettem ezt a fajtát, mert nagyon szépnek tartom, eszembe sem jutott, hogy vele akarom demonstrálni milyen kemény vagyok.
2011. aug. 18. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 14:45


én is azért vettem mert számomra ő a kutya :) kedvenc

most voltunk sétálni, és megadta magát egy kis pincsinek :D ugy nevettem:D:D

2011. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!