Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S az egész utcányi...

S. O. S az egész utcányi kutya egyszerre vonyít, mi a bajuk?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baj, hogy történt, de elkezdett az egyik vonyítani, és erre az Összes! kutya az utcában vele együtt vonyít, falkában Ez vagy 20 kutyát jelent. Eddig még sosem volt ilyen. Már percek óta csak vonyítanak, és ugatnak egyszerre!

Mit tegyek?


2011. aug. 18. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor van ilyen, ha jön a Family Frost-os kocsi. :D A szomszéd szokott légpuskával a levegőbe lőni, attól elhallgatnak.
2011. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj kis és nézz körül
2011. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtudom igaz-e, de hallottam, hogy ha sok kutya vonyít egyszerre, valaki meg fog halni abban az utcában...egyszer a mi utcánkban is elkezdett vonyítani az egész falka, és rá 1-1,5 hétre, meghalt a 2.szomszédunk ;(
2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.....ha vonyít az összes kutya az utcában akkor valaki meghal.....de ez igaz...
2011. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hallanak vmi hangot amit nem szeretnek, ez lehet fagyis kocsi,mentő autó, és bármilyen szirénázó jármű lehet hogy te nem hallod de egy a hanghoz közelebbi kutya elkezdi és akkor az tovább megy mivel a kutya vonyítás messzire elhallatszik...én ezt gondolom volt már rá példa..
2011. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, akkor a mi utcánkban már nem élne senki. nekem mind a 6 vonyit, a harangszóra. Reggel 5 kor kezdik, aztán 8 ig félóránként, majd délben és este 6, és 8 kor:))))

Templom mellett lakunk:))))

2011. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hangszóróra, de akkor mi nem hallunk semmit, az a furcsa...
2011. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!