Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A t kutyátok is ennyire...

A t kutyátok is ennyire szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Az enyém eygszerűen meg van bolondulva értem, nem tudom, ez természetes-e. Van, hogy lefekszik a lábamhoz és folyamatosan, ütemesen csak puszilja. Ha lemegy a párommal pisilni, akkoris ha teheti előtte visszaszalad, ad egy puszit. Ahogy visszajön, berobban a lakásba egyből hozzám. Akárhova megyek a lakásban jön utánam, mindig a fürdőszoba előtt várja meg, hogy kijöjjek. Egész este a fotelben kuporodik, nyomorog mellettem, mikor lenne helye máshová is feküdni. Állandóan mellettem van. Ha a gépnél ülök, akkor a lábamnál fekszik, ha az ágyban, akkor ot, ha a fotelben akkor ott. Soha egy pillanatra nem tágít mellőlem. És az a rengeteg puszi.. A tietek is ilyen?

Amúgy ez nem szeparaciós stressz, mert ha egyedül van, nincs vele semmi baj, nem ugat, nem nyüszít, nem rombol, teljesen nyugodt.


2011. aug. 18. 17:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*ott
2011. aug. 18. 17:38
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák ilyen hűségesek :) A miénk is követi apukámat, a hivatalos gazdáját :)
2011. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az enyém is ilyesmi. Most is az ölemben van.:D
2011. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém ennyire nem. De van olyan, hogy ha ülök akkor először a felsőtestét rám rakja, utána pedig a fejét. Ma pont ültem kint és ugyanezt csinálta, a fejét rárakta a mellkasomra és az egyik szeme csukva volt, csak úgy szuszogott :). Amikor a gyönyörűszép csillogó szemeivel rám néz...főleg amikor valami rosszat csinált. Amikor jövök haza suliból (általában 2-kor érek haza) akkor mindig becsületesen vár itthon a kapu előtt és szalad a labdájáért. Mindig bújik a kezem alá és ha nem simogatom meg akkor az orrával elkezdi bökdösni a kezemet. Nagyon imádom :)
2011. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Reggel mikor felébred, nem ébreszt fel, csak bámul bele a képembe, várja, hogy kinyissam a szeme. Na mikor aztán kinyitom, akkor letámad a puszihadsereggel, olyan örömtáncot jár, mint aki nem látott egy éve:D olyan édes
2011. aug. 18. 17:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos dolog amit csinál,,a mienk is olyan ragaszkodó,,imádni való. :) Mosolyogtam amikor olvastam az írásod.

Ő a mi kutyánk 8 éves [link]

2011. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

jól össze lehet zavarodva szerencsétlen, és mindezt a gazdi még cukinak is gondolja...

:(((

2011. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

18:01?????

Miért lenne összezavarodva?

2011. aug. 18. 18:05
 9/23 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz vele... :)

Az enyém ugyanilyen mint a tiéd.Néha én is elgondolkodok,de sztem én is szerelmes vagyok belé :)

A párom nem engedi a puszikat...csak ül mellette és ha fél óráig nézi őt akkor oda engedi egy puszira,de a kutyu rendesen kivárja :D Nagyon cukor.

2011. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
18.01 Mi a bajod? :O cuki is! nekem az és a gazdinak is,,,
2011. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!