Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4,5 hónapos Beagle-nek kell...

4,5 hónapos Beagle-nek kell jegy a metrón?

Figyelt kérdés
földalattin már vittük,ott se szájkosár se jegy nem kell,de úgy hallottam,hogy a metrón más[tudom,hogy a kettő ugyanaz,de nem szeretném,ha megbüntetnének],ezért lennék kíváncsi.Kézben vinném,és ölben szállítanám.
2011. aug. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szájkosár,póráz az alap! méghogy ölben! és ha ráugrik valakire?
2011. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy szállítókosár
2011. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
idegen helyen nem ugrik senkire.
2011. aug. 18. 19:37
 4/9 A kérdező kommentje:
földalattin vittük 2hete kb,csak pórázon volt és kézben,nem szóltak semmit. de a lényeg,hogy kell jegy?
2011. aug. 18. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
sose tudhatod. az állatok kiszámíthatatlanok. tényleg vagy szájkosár és póráz még akkor is ha ölben van,vagy a szállítókosár. hidd el neki is így a legjobb
2011. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké.de még mindig nem tudom,hogy kell jegy?!
2011. aug. 18. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!:)


igen, metrón sajnos kell jegy.


egyébként meg ha kézben viszed, elég, ha rajta van a póráz, a szájkosarat felejtsük már el, majd pont egy kölyök beagle fog vérszomjas vadként beleket tépni a metrón...

2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt találtam (sajnos nem vagyok magyarországi, igy tapasztalatból nem tudok semmit mondani..): [link]

Lefelé görgetve találsz olyat, hogy Utazási Feltételek, van info az állatok szállításáról is.

2011. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Amúgy szerintem sem pont egy kölyök kutya fog széttépni valakit.Idáig még senkit sem harapott meg,pedig elég sok gyerek rohangált körülötte,a szájába is nyúlhatok,akkor is csak vagy nyalogat,vagy nagyon gyengén megharap.

2011. aug. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!