Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy fekete színű...

Szeretnék egy fekete színű német juhászt. Hol van megbízható kennel, ahonnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a munkavonalas tenyésztőknél van fekete nj. Kimondottan feketét nem igazán tudok, hogy tenyésztenének. Hirdetésekben előfordulhat, de az inkább az egyke kutyákra jellemző, hogy lehoznak egy almot.
2011. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kiskutya.hu megbízható? Én azt hittem, hogy ott összevissza mindenféle szedettvedett szaporító hirdet. Vagy nem?
2011. aug. 19. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szín alapján vegyél magadnak 1O-15 évre társat.Gondold át,mire szeretnéd használni,és a neked megfelelő karakterű kutyát vegyed,színtől függetlenül.Persze ez csak egy jó tanács,ha akarod megfogadod,ha akarod nem.Mindenképp sok sikert a kutyához és jó kutyázást :)
2011. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Ma már mindenhol hirdetnek még a nagy tenyésztők is.

A hirdetésből pedig meg lehet állapítani, csak egy családi kutyát ellettek, vagy tenyésztőé-e?

2011. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

ma 10:05

Miért ne vehetne színre kutyát? Az én szívszerelmem is a fekete nj. Ha az ember akar valamit, szépen keresgél, kivárja a lehetőséget.

2011. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

ma 1O:14

Tőlem vehet olyan színűt,amilyent akar.Nem értetted a lényeget.Mindegy.A másik,hogy nekem a szívszerelmem,ahogy te írod,nem egy kutya.A párom az.S van egy NJ kutyánk is,ő a kedvencünk...

2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!