Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak a bolognese kis...

Miért vannak a bolognese kis kutyám pocakján sötét, pici pontok?

Figyelt kérdés
Pici pontok, melyek sötétek, de nem lehet leszedni, nem terjednek (szerintem).
2011. aug. 18. 21:06
 1/9 Mr.iglo ***** válasza:
nem a mellbimbói?
2011. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyémnek is vannak. Bichon Havanese kutyám van és fiú. Ez minden kutyának van. Legalábbis amelyiket láttam közelről mindnek volt.
2011. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr.iglo ***** válasza:
Mondom h bimbóó:D
2011. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bimbója körül vannak, meg kb 1-2 cm-re attól..
2011. aug. 18. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

csinálj róla képet akkor lehet hogy jobban megtudnánk állapítnai hogy mi is az..


nem lehet hogy pici folt??

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mr.iglo ***** válasza:
ilyen anyajegy szerűűű esetleg? vagfy esetleg pigment folt?
2011. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon pici, kb egy vastagabb tűhegy nagyságú, nem olyan sok, csak pár helyen. anyajegy jellegű
2011. aug. 18. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutyának van olyanja:) Igazából sose jöttem rá, hogy az mi, egyszer mintha azt olvastam volna, hogy ilyen koszmó szerűség.

Az én kutyámon 2 éves korában elé sok volt, és egy ismerősöm tanácsára vettem ezüstkolloidot, azzal naponta 2x alaposan áttöröltem egy kis vattával. Az ezüstkolloid nagyon jó a gombás, bakteriális dolgok ellen. Pár nap után óvatosan le tudtam ezeket szedni:)

Szerintem próbáld ki, ha elfogadsz egy tanácsot, akkor az AG100-at vedd, mert annak a legmagasabb (szerintem) az ezüstk. tartalma.

2011. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!