Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kamasznak, első kutyának...

Egy kamasznak, első kutyának milyen fajtát ajánlanál?

Figyelt kérdés
Szerintem első kutyának (főleg,hogy nem felnőttnek)szófogadó,könnyen és gyorsan tanuló fajták alkalmasak,amelyek nem a legtapasztaltab gazdit igénylik,persze velük is nagyon felelősségteljesen kell bánni.(Segítségükkel megtanulod,hogy kell gondoskodni valakiről,odafigyelni mindig Rá.)Te melyik fajtát ajánlanád?(közepes vagy kisebb méretű)
2011. aug. 18. 21:30
1 2
 1/14 Mr.iglo ***** válasza:

Én mindenképp uszkárt ajánlanék!!!! Okos, könnyen tanul, nem hulatja a szőrét és gyakorlatilag minden méret van belőle! Énis uszkárral kezdtem, törpeuszkárral:)

19/f

2011. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

nem jobb lenne, ha menhelyről hoznátok? tényleg, ők a leghálásabbak, és ott is vannak kisebb, szép kutyák. én mindenképp azt ajánlom.

ha nem, akkor én a beagle, foxi félét mondanám. vagyis nekem beagle-foxi keverékem van. imádom. nagyon hálás, kedves, barátságos. :))

2011. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ja és azt kihagytam hogy nagyon okos és szófogadó is. :D
2011. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én a pulit ajánlanám :))

nagyon szeretni való(:

2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én a labladort ajáánlom igaz nagyobb testű de okos...
2011. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
labrador, golden retriever...ők egész szófogadó és okos fajták (de persze minden kutyát félrelehet nevelni, sőt...) Egyébként az imént említették a menhelyet, Én is azt tartanám jó ötletnek, ha onnan fogadnál egyet örökbe. Én járok önkénteskedni menhelyre és mivel nehéz választani, megmondod a gondozóknak, hogy Te milyen célból, milyen kutyát szeretnél és Ő javasol majd Neked. Ne feltétlenül külső alapján válassz. Az ottani kutyák, mivelhogy sokan vannak nagyon jól szocializáltak, nem járnál rosszul egyikőjükkel sem :)
2011. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

francia bulldog. fiúnak,lánynak is ideális,én sokat ismerek aranyosak,kedvesek,jól nevelhetőek,szófogadóak


[link]

2011. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is a golden retrievert ajánlom, viszont nekik hihetetlen nagy a mozgás igényük és akkor nincs az hogy nincs kedvem sétálni :)
2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Németjuhász.
2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Menhelyen is gondolkodom,plusz egy kutya szerető gazdihoz kerülne:)

Nembaj,ha kicsit nagyobb testűeket mmondtok,egyiket sem vetem meg.Ha nem lenne kedvem sétáltatni,arra gondolnék,hogy nem azért vállaltam egy kutyus gondozását,hogy mindig az én kényelmem legyen az első;)

2011. aug. 18. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!