Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz erről a kutyáról?

Mit gondolsz erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Boston Terrierről? Ritka Magyarországon? Van valamelyikőtöknek? :)

Aki esetleg nem ismeri:

[link]

[link]


2011. aug. 18. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik. Szerintem Mo.-n ritkának számít, én Miskolcon egyszer láttam az utcán, persze ez nem azt jelenti, hogy az az egy van belőle a városban, de semmiképp nem mindennapos dolog látni egyet.
2011. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik és ez a kölyök is eszméletlenül aranyos! :) Én szerintem még nem láttam, de mivel eléggé hasonlít a francia bulldogra ezért nem tudom.
2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerinem nagyon édes! Utcánkban van egy,csak az egyszínű szürke,nagyon szép! :)
2011. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy ebből a fajtából csak fekete,és csíkos,valamint vöröses-fekete színű van. Biztos,hogy ilyen fajta?
2011. aug. 18. 22:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon,nagyon édes :) Főleg azok a szép szemei :)
2011. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nagyon édess egyem a szivét imádom mint mminden más kutyát ^^
2011. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki, főleg azért mondom, mert az én kutyám is hasonlít rájuk (francia bulldogom van, csak nagyon vékony, filigrán).

Nem gyakori itthon.

2011. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16. kerületben nem ritka. Van itt egy állatorvosi rendelő, ott már 4 Boston Terrierrel is megismerkedtünk. Beagle-t pl csak eddig egyszer láttam személyesen, úgyhogy nekem inkább az számít "ritkának". :-)))))
2011. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia,nekem volt egy sajnos másfél éve pusztult el 12 évesen,életem szerelme volt!De mivel terrier ne felejtsd el h nem lesz egyszerű dolgod vele,kis termetéhez képest talán mégjobban kissebbségikomplexusa van,és domináns más kutyával szemben mégha az 3szor nagyobb is őt ezt nem tántoritja el.Nekem a legjobb társ és barát volt az életemben,mindenki elől meg akart védeni és sokkal több mindent megérzett és megértett velem kapcsolatban mint eegy ember akinek akár el is mesélhetek vmit,neki elég volt rámnézni és az ölembe dőlni és tudott mindent.Kicsit makacs viszont nagyon jó társ.Mindig kapható játékra,gyerekektől mindent eltűr és a gazdijától,idegenekkel bizalmatlan,egyemberes,viszotn azt az egyet sose hagyná cserben.A francia bulldog is kedves aranyos szép kutya vele kicsit egyszerűbb lenne a dolgod,de sztem ha "megbírkozol a bostonnal sose bánod meg!
2011. aug. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit kihagytam h a színei az barna-fehér(m.o.-n szinte nem is látni ilyet)illetve fekete-fehér esetleg ebben az esetben egy enyhe tigriscsik lehet a feketében de nagyon halványan.
2011. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!