Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kutyának bibircsók a lábán?

Lehet kutyának bibircsók a lábán?

Figyelt kérdés
Ma este vettük észre egy kb 2 ft-os nagyságú, olyan nyanya bibircsók szerű vmit, a hátsó, külső combján. holnap elmegyünk dokihoz, de szeretnék megnyugodni, hogy talán csak bőrkinövés vagy nem komoly, ugye ez nem bőrrák vagy ilyesmi? Nem tudok aludni az idegességtől.
2011. aug. 18. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én nem szeretnék okoskodni de nem hiszem hogy bőrrákja lenne mrt az anya jegy szerű lenne de lehet, hogy az szemölcs, nem?:) egyébként milyen fajta a drága kutyus?:))
2011. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet szemölcsös? :O

A doki azt lefagyasztja lehet. De lehet valami más is. Feltétlen vidd el állatorvoshoz, pláne, ha idáig nem volt rajta.

2011. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
légyszives kedves kérdező holnap írj nekem egy privátoto kiváncsi vagyok mi van a kutyussal!!:)
2011. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a miénknek a lábán volt egy kis szemölcs szerű, és nőtt, és hát operálták.
2011. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jaj, nem tudom, de nagyon meg vagyok ijedve! 8 éves, keverék, de a szívünk csücske és úgy félek h vmi komoly...

megírom mi lesz mindenképp. Ilyen bőrszíne van a dudornak, (tehár rózsaszín)és a szélén 2 kis csüngőke, mint az öregeknek a bibircsók. :(

Biztos h most jött elő mert 1 héten 2x fésülöm és ma vettem észre.

2011. aug. 18. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Idősödő kutyáknál előfordul már , hogy kinövései lesznek a bőrén. Nem kell túlspiláznod. A doki majd megoldja.
2011. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sok kutyánál jelentkezik ilyen idős korban. Pont ma találkoztam egy yorkshire terrieres ismerősömmel, a kutyus 13 éves. Rajta is vannak ilyen kis bigyók, ártalmatlan:)
2011. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam, de 9re megyünk dokihoz. Megírom mi lesz, este.
2011. aug. 19. 08:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem lettünk sokkal okosabbak. vagy vírusos szemölcs vagy daganat, de mivel még nagyon kezdeti stádiumban van, nem különböztethető meg.

Azt mondta a doki, van jó meg rossz jel is.

Rossz: kihullott a szőr azon a területen, van benne pigmentált nyúlvány

Jó: a bőrön van, tehát mozgatható ha így rámarkol, nem az alsó szövetekből indul.


Azt mondta, figyeljük, ha nő, váladékozik, vagy több nyúlvány jön létre, akkor menjünk visza és altatásban kivágják azt a részt.


Ezt kb 3-4 perc alatt lemondta és 3ezer forintot kért.


De nem baj, a lényeg, hogy nem biztos hogy rossz!

2011. aug. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!