Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 8 hónapos...

Hogy tanítsam meg a 8 hónapos kutyámnak, a "gyere ide, , vezényszót?

Figyelt kérdés

Már szoktam tanítani arra, hogy gyere ide..de egyszerűen nem jön oda csak ha úgy van kedve...de persze ha tudja hogy van nálam valami akkor rögtön jön..:S

Régebben a barátnőmmel (van neki egy golden retrievere) el szoktuk őket vinni sétálni és van egy óriási nagy rét oda elszoktuk őket vinni és elengedi és ott futkároznak...és ha mondom hogy Maszat gyere ide! akkor oda jön..de viszont én most elköltöztem onnan (közel laktunk egymáshoz és a rét is közel volt)és most van 3 kertünk a 3. óriási de bal oldalt és jobb oldalt is kukoricás van és elöl meg semmi egy nagy szabad terület és most véletlen kiszökött oda és ha szóltam neki hogy gyere vissza, vagy gyere ide! akkor sem jött csak futott mint a villám, ha meg futottam utána (nem tudom elkapni mert nagyon gyors) akkor meg még inkább futott és direkt nem figyel.Volt, hogy átfutott a szomszéd udvarába mert nem volt becsukva a kapu...:S És ott van egy kutya is és úgy félek.. nem tudom, hogy tanítsam meg neki??Valaki segítsen!! Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszolóknak!! :)


2011. aug. 19. 00:01
 1/5 anonim válasza:

Milyen fajta?

Ha vadászkutyaakkor persze h nem jön vissza.

2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Puli és Westie keverék:)
2011. aug. 19. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen nálad szárasztáp egy konzerben, és azt zörgesd meg, és közbe fütyülj, hívjad, és mond neki h gyere ide!

Ennyi xD :P :D

2011. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:DDD 2. válaszoló, jó ötlet :DD de azért nem biztos hogy mindig lesz nálam 1 doboz táp..:D:D amit tudok neki zörgetni..mert múltkor is véletlen szökött ki valahogy kinyitotta az ajtót..:DD

3. válaszoló köszönöm szépen!!

és persze mind a 3válaszolónak !:)

2011. aug. 20. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!