Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek kell egy szukát agyon...

Minek kell egy szukát agyon pároztatni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen felidegel..nem rég nézelödtem neten,olvastam hogy egy faszi elakarja ajándékozni 2 basset szukáját.kértem rola képet..és áh az emlöit a földön huzza és van 3 éves..
2011. aug. 19. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom vannak ilyenek...
2011. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vok...

Tudod a pénz nem érdekli a kutya... CSAK A PÉNZ!!! Emgem is felidegel...

2011. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerüen sajnálom a kutyát hogy a hasát a földön huzza..
2011. aug. 19. 08:07
 4/8 anonim válasza:
Istenem... :(( Ilyenkor megszakad a szívem..
2011. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lasius ***** válasza:

Mint minden egyébben sajnos sok embert itt is csak a pénz érdekli és azért van így kicsi hazánkban hogy mindenki tenyésztőnek mondja magát de ezek nem azok hanem SZAporítók.

Pénzhajhász banda. Pedig ha valaki szívvel lélekkel Tenyészt az nem hoz le évente egy anyától több almot.

Tudom mert igaz nem kutyafronton hanem vadászgörény téren tenyésztem majd jövőre az állatokat és sajnos itt is rengeteg probléma adódik ebből kifolyólag.

Sajnos mindenki tenyészteni akar és mindegy milyen állatot. Mi csak felmenős külföldi vérvonalú, összeváltogatott jó küllemű erős idegzetű egyedeket tenyésztünk majd.

És higgyétek el szinte 0Ft nyereséggel egészségesek és jó egyedek csipel papirokkal oltással orvosi vizsgálatokkal.... az mind az a költség ami az állat ára tertalmaz nem beszélve hogy etetjük almozzuk és a jólétüket biztosítjuk.

Mo nem sok jó tenyésztő van görénytéren sem. Van aki csak annak mondja magát és Harapás hibás egyedeket tenyészt mert szép a bundája...

Akik ezen a téren érnek valamit bandita illetve a bajnok kennel.

És már sajnos itt is az van hogy kerülnek az utcákra görik és lassan ott tartunk mint kutya fronton....

2011. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok ja én is nagyon sajnálom tudsz küldeni képet?
2011. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. aug. 21. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Jujj istenem!!!!!!!!!

2011. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!