Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielt vagy...

Angol cocker spánielt vagy golden retrievert javasoltok 3éves gyerek mellé? Udvaron tartanánk, már van egy nagyon nagy kutyánk vele nem igazán tud játszani

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
spánielt!
2011. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
tk-s spánielt, amelyiknek a farka is megvan
2011. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
golden retrievert. szerintem átlagban gyengédebben bánik a gyerekekkel. De amelyik neked tetszik :)
2011. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
border collie vagy a king charles spániel nem tetszik?
2011. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
golden retrivert,a spánielek makacsabbak,a golden retriver békés fajta:)
2011. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ki az a zseni aki 3 éves gyerek mellé bordert ajánlgat?? Úgyse lesz rá idejük.... Felejtsétek el már a bordert!!


A kérdezőtől meg kérdezném, még mielőtt bármit mondanék:

mennyit foglalkoznátok vele? Napi séta? Kutyaiskola?

2011. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
napi séta+kutya iskola heti 4x a naggyal, csak az nem olyan amit a kicsi is tud nyúzni, talán a spániel jobb lenne tudná sétáltatni, nekem mindegyik tetszik, egy border jár a suliba és mikor a gazda otthagyja a fához kötve mert ezt vagy azt csinál(segít a suliban) folyamatosan ugat, na az nem hiányzik
2011. aug. 19. 09:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Goldent. Volt már mindkettő (pontosabban Labrador a Golden helyett, de a természetük hasonló), és Cocker spánielt én nem szívesen engedném a gyerekhez. Makacs, nem tűri jól a nyaggatást, ezzel szemben a Golden békésen tűri azt is, ha a pici rálép a farkára, tökéletes kisgyermek mellé.
2011. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az én goldenem konkrétan utálja a gyerekeket. Meglátja őket és menekül, pedig egy rendkívül jól szocializált kutya. Egyszerűen egy gyerek vehemenciája neki sok. Szóval nem minden golden nyúzható.

Meg amíg pici a kutya addig azért valahogy meg kell oldanotok, mert az a tapasztalat, h kb 10-12 hónapos korára nő be a fejük lágya annyira, h ne legyen olyan mint egy tulok.

2011. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem golden...spánielek közül vannak elég "vadak" de goldenből még soha nem láttam és inkább az az igazi csládkutya
2011. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!