Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a reális ár egy gyullad...

Mennyi a reális ár egy gyulladt fül kitisztításért és fülcseppel való kezelésért?

Figyelt kérdés
A kuttyum füle bevolt gyulladva, a doki kipucolta, cseppentett bele fülcseppel és adott cseppet az otthoni kezelésre. Ezért szerintetek mennyit kérhet el a doki, ha nem akar lehúzni anyagilag?
2011. aug. 19. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyan számolgatni kellene, mennyi az ideje, a felhasznált kellékek, gyógyszerek, stb értéke?

Nincs egységes ár.

Nincs egyforma orvosi rendelő.

2011. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk spánielünk van, ők elég érzékeny fülűek, és nekünk is volt ilyen.


A fülcsepp 1700 Ft volt, a vizsgálat, kezelés 3000.


Állatorvos váltás után a másik összvissza 2000 Ft-ot kért az egészért, bár ott nem kaptunk otthonra cseppet mert már volt.


Változó az ár, de nem hinném hogy olyan 5000 Ft-nál többet kérne.

2011. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan, mindenhol más áron dolgoznak az állatorvosok, pont ezért tettem fel a kérdést.


De akkor kicsit másképpen kérdezem:

Egy ilyen kezelés mennyibe kerül egy jó áron dolgozó állatorvosnál?

2011. aug. 19. 11:24
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válaszolónak!


Mi 10ezret fizettünk... Ismerős állatorvosnál...

2011. aug. 19. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Az kemény...
2011. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az durva. Bár kérdés, a csepp, amit adott miféle?
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is szívtam a fogam, főleg azért, mert már elég sokat fizettünk ebben a rendelőben, úgy, hogy szerencsére elég egészséges a kutyusunk.


A cseppet most nem tudom megmondani, nincs nálam a nevére pedig nem emlékszem, de szerintem ha majd hazaérek, telefonálok egy állatpatikába és megkérdezem mennyiért tudnám megvenni a cseppet. Egyébként nem hiszem, hogy túl drága lenne, de azért még utánajárok.


És akkor még kérdeznék egyet: Tudtok hozzáértő, lelkiismeretes állatorvost,aki ennél barátibb árak dolgozik Budán illetve környékén?


Köszi a segítségeteket!

2011. aug. 19. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Fülatkával kezelték a kutyámat, kezelés: fülpucolás és mikroszkópos vizsg 3700, sima fültisztító kb 2000 , gyógyító fülcsepp asszem 3500 körül. Szép summa 20 percért!
2011. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!