Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fenéért írja mindenki,...

Mi a fenéért írja mindenki, hogy az airedale terriernek KELL kutyasuli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Airedale terriert szeretnék vásárolni tenyésztőtől.

Mindenki azt mondja, hogy őrző-védő kutya, terrier éppen ezért elég makacs is tud lenni. Nem fél semmitől.

KELL neki a kutyasuli! De kérdem én, MIÉRT KELL????

Ha valaki talpra esett gazda, magától is meg tudja nevelni a kutyáját, vagy nem???? Ilyen fajtát lehet tanítani suli nélkül is, ugye?


Én biztos nem fogok egy fillért sem kiadni kutyaiskolára..

Nektek mi a véleményetek?


2011. aug. 19. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert a hiedelemmel ellentétben ez egy szakma, amit tanulni kell. És amihez nem értesz csak azért, mert volt 1-2 kutyád esetleg. Akihez én anno elkezdtem kutyaiskolába járni, az 10 évesen ment el először. Akkor 57 éves múlt. És bizony elmondta, hogy 47 kutyás évvel a háta mögött is tudott neki 1-1 kutya meglepetést okozni. És ismered a közmondást: csak a buta ember hiszi azt, hogy mindent tud. Egy kutyát elrontani baromi könnyű. Leszoktatni a rosszról már sokkal nehezebb.
2011. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!