Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ezzel a kutyával?

Mit csináljak ezzel a kutyával?

Figyelt kérdés
Kóborol a környéken egy nagyon szép fekete nagy kutya, több helyen is hírdetem hogy hátha valaki örökbe fogadja, de amíg nincs gazdi, félek hogy baja esik. a szomszéd az utcán eteti, tehát itt fog maradni a környéken, de szegényt mindenki bántja, zavargálja, mert túlságosan barátságos, mindenkihez odamegy. ez így nem állapot. Én a macskáim, illetve a kutyám mellé befogadni nem tudom. Mi lehetne a megoldás? Menhelyen jó helyen lenne? Hogy lehetne elvitetni egy menhelyre? Mit tanácsoltok?
2011. aug. 19. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó hely a menhely, de más lehetőség nincs. Hirdesd tovább, és úgy viheted el menhelyre, ha felhívod őket.
2011. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is hirdesd tovább, és kérdezgess ismerősöket, barátokat, hogy nekik nem kellene-e a kutyus. A menhely az már tényleg csak a végső megoldás, és nagy valószínűséggel ott el is altatnák.
2011. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!